Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Vastag Csaba miért ilyen...

Vastag Csaba miért ilyen "műmájer"?

Figyelt kérdés

Most nyáron láttam fellépni és baromi kínos volt szerintem. A családdal mentünk egy kisebb fesztiválra és ott lépett fel. Megnéztük és valami embertelen, hogy milyen műanyag volt. Olyan furcsa gesztusai vannak, a mikrofont 1 perc alatt kb 6 szor pörgeti meg, és azok a kézmozdulatok..

Én szégyelltem magam helyette. A közönség valamiért imádta, de fogalmam sincs, hogy miért. Az egész egy halom műgesztus volt. Mintha valaki egyszemélyben játszaná el a backstreet boy-t.

Olyan jellegtelen, stílustalan katyvasz.

Másak mi a véleménye?



2016. aug. 28. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Csaba szerintem egy rendkívül jó hangi adottságokkal rendelkező énekes, de a "körítés" az tényleg rettenetesen műanyag. Nekem kicsit olyan, mintha ezzel semmibe venné a tehetségét. Kár érte, mert ha visszavenne egy kicsit, még az ország egyik kiemelkedő előadója is lehetne.
2016. aug. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó hangja van, de nincs ízlése, azt meg tanulni nem lehet.
2016. aug. 28. 19:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Van neki ízlése is. Az X-faktor után pl. egész jó úton haladt, mindig élveztem a koncertjeit. A rajongója voltam. De pár éve történt vele valami, és tényleg hihetetlenül jellegtelen lett. Mintha feladta volna a saját stílusát a nagyobb ismertségért.
2016. aug. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A mikrofonpörgetésre csak annyit tudok mondani, hogy szerintem Robbie Williamstől vette át. Ha emlékeztek az X-Faktorba az első 3 dala Robbie Williams volt és Robbie szokta így pörgetni a mikrofont. Koncertjén még nem voltam, de ha a közönség szereti akkor miért kéne változtatnia?
2016. aug. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
40%
Az X-faktorban Geszti Péter egy imádkozó sáskához hasonlította.
2016. aug. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!