Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a helyzet Bartös mösterrel?

Mi a helyzet Bartös mösterrel?

Figyelt kérdés

A minap rákerestem, hogy mennek o dolgai és a kommentekben olvastam, hogy a Csákos barátja megszakította vele a kapcsolatot, egy bizonyos Gábor tölti fel a videókat. Volt aki azt írta, hogy a vaskunyhó-projekttel is rosszul járt a möster, Csákos meg ugrott a pénzzel.


Valamint Bartoson mintha kezdene megmutatkozni a májzsugorra jellemző haspuffadás, ami semmi jót nem jelent a biciklipumpafejű Nagybartosnak.



2016. aug. 28. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezen en is filoztam mar, mikor a legutobbi videojaban deliriumos elmenyeit ecsetelte. Nem fog mar sokaig elni sajnos, mert a piat eselytelen, hogy letegye, 0 betegsegtudata van, a mentalis gebaszkait nem kezelik, mert a magyarorszagi mentalis betegellatas gyakorlatilag nem letezo, (nem is csoda, hogy ellenseges a csihiaterekkel szemben) es igen, a maja mar valoban az utolsokat rughatja. Lehet ra sokmindent mondani, de azert igazabol kar erte. Nekem hianyozni fognak a csideoi.
2016. nov. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A kunyhó elment a lecsóba! Bartos is követi! Bár az alkohol lassan öl! Májtranszplant kizárva! De nyugi! Addig még sok tanitványt le fog húzni pénzel!
2017. ápr. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!