Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kinek a példaképe Justin...

Kinek a példaképe Justin Bieber rajtam kívül? 18/F

Figyelt kérdés

elképesztő ami elért a semmiből lett világsztár

maga a munkássága ami lenyűgöz engem

felnézek rá mint ember



2016. szept. 7. 20:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

semmiből? szülei erőltették.

maga munkássága? autotune+manager+reklámok

2016. szept. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%

Alkalmas volt sztárnak, és a megfelelő emberek felkarolták és sztárt csináltak belőle. Nem is lehet igazán munkásságról beszélni, ő csak egy báb, akit rángatnak a háttérből a producerek meg a többi. 18 évesen elég éretlen és butuska lehetsz ha ezt nem látod át.

Ha egy ilyen ember neked példakép, akkor súlyos problémák vannak az értékrendeddel.

2016. szept. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%

Ugye, csak trollkodás?


Ha már zenész és példakép, akkor valahol máshol keresgélj! Pl. Thom Yorke.

2016. szept. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:

Dwayne Johnsonnak!

Nem?

2016. szept. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
60%

Melyikük az a Justin?

[link]

2016. szept. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Hát ha az tehetség hogy a gitáron (amit mellesleg kib..aszott szerencsétlenül tart) le tud fogni 3 akkordot amit nagynehezen 2 év után megtanult akkor GRATULA!!! 😑😂
2016. szept. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ma is igaz, ami a történelem során mindig is igaz volt, hogy az emberek döntő része abban a kasztban él, amelyikbe beleszületett. Most a "demokrácia" nevében kitalálnak mindenféle sztorit, hogy ki hogy jött a "semmiből", felhasználva, hogy a kasztrendszerünk többdimenziós lett.

Ez olyan, mintha a parasztfiúnak a tekintetes ispán úr fia lenne a példaképe, mert hogy tud nyilazni. És akkor te is nekiállsz nyilazni. Az életben nem fogsz vele elérni semmit. Keress példaképet a saját kasztodból.

2016. szept. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
60%
Én egyszerűen rühellem ezt az embert miért ilyen mai semmit mondó sztár a példa léped? Lehetne mondjuk olyan sztárok akik már 20-30 éve a pályán vannak pl: Jon Bon Jovi, Bryan Adams, Axl Rose, Shlash, Brian Johnson! Nekem Jon Bon Jovi a példa képem szánj rá 5 percet és olvasd el az élet pályáját idén 33 éves a banda!
2016. szept. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%

"elképesztő ami elért a semmiből lett világsztár

maga a munkássága ami lenyűgöz engem"


El kell kérdező, hogy keserítselek, de Justin Bieber a szó legszorosabb értelmében sehol sem lenne ma önerőből. Ő úgymond jókor volt jó helyen. Elvileg a youtuben "fedezték fel", ami annyit jelent, hogy éppen kapóra jött az illetékeseknek egy "cukikisfiú" arcú egyén, akiért a tinip csák rajonghatnak. Így hát a producerek, sminkesek, menedszerek megalkották a gyerekből JB-t. Mivel éneklésügyileg egy nagy nulla a srác, ezért autotune-nal javították a hangját, sőt szerintem most is azzal javítják. Ne haragudj, de aki járt 1-2 évet énekelni magántanárhoz, az simán produkálja ezt a szintet, mint amin Justin Bieber van.


Mellesleg ha ezektől mind eltekintünk, akkor sem példaértékű az amit csinál, sőt, inkább szégyellni kéne:

- botrányt botrányra halmoz

- drogozik

- több városban törvénysértésért már eljárás indult ellene

- az USA-ból is ki akarták már dobni

- leköpte a rajongóit egy erkélyről

- nem egyszer fordult már elő, hogy JB órákat késett a koncertjeiről (volt olyan koncert, ahol a rajongók fele már hazament, és akkor kezdte el a koncertjét JB amikor a műsoridő szerint már fél órája be kellett volna fejeznie) És miért késett? Mert le se sz@rta a rajongóit.


Justin Bieber nem más, mint egy tehetségtelen, magától rohadtul elszállt gyerek, aki talán soha sem fogja feldolgozni a hirtelen jött pénzt és hírnevet. Még az adakozást sem ő szervezi, hanem a producerei. Ha Justinka szokásához híven megint botrányba keveredik, akkor a producerei gyorsan elintéznek neki pár adakozást meg megható fotókat, és el is van tussolva a botrány.

Ha a menedzserei vagy producerei nem tennék le érte mindig az óvadékot a rendőrségen, már réges rég börtönben lenne.

Mellesleg a legjobb példa arra, hogy a producerei úgy rángatják mint egy óvodást vagy mint egy bábot, hogy konkrétan megmondták neki, hogy ha el meri fogadni Donald Trump meghívását vmi kampánykoncertre, akkor ki van rúgva a p csába mindenhonnan, és nincsen többé se album se fellépés se semmi.


Ilyen emberre én akkor sem néznék fel, ha ő lenne az egyedüli a Földön. Se az élete, se a tettei, se a megnyilvánulásai egyáltalán nem példaértékűek.

2016. szept. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
#9-es nél a pont :D
2016. szept. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!