Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Valaki fel tudná sorolni...

Valaki fel tudná sorolni nekem hogy kik voltak Adam Lambert pasijai eddig?

Figyelt kérdés

Jelenleg van-e pasija?

Tudom, hogy volt az a Sauli, előtte az a Tommy, és még nem tudom kik voltak.

Illetve a csillagjegyüket is írjátok oda, úgy emlékszem, mintha a mérlegekre bukna, de Sauli kivétel, ő azt hiszem kos.



2016. szept. 24. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Sauli Koskinen, Johnny Weir, Drake LaBry, Brad Bell, Ferras.


Sauli valóban kos, Weir rák. A többiről nincs adat.

2016. szept. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, egyébként Tommy és az a Brad mérleg, azt megtaláltam tehát jól tudtam
2016. szept. 24. 16:44
 3/9 anonim válasza:
Tommy-val nem voltak együtt. A srác hetero. Csak a színpadi show része volt, hogy a Fever-ben megcsókolta Tommy-t. :)
2016. okt. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tommy heteró, na neee xDDD
2016. okt. 16. 21:05
 5/9 anonim válasza:
Hát én ugyan így reagáltam elhiheted. De nagyon köti az ebet a karóhoz, meg Adam-et is soksor kérdezték, és mindig mondta, hogy Tommy csak egy srác aki szépen akar kinézni és a smárolás csak a rock'n roll része nála. És barátnője is volt a Glam Nation alatt, miközben Adam-el smárolgattak a színpadon. Sokszor ott is volt a koncerten a csaj. Liz Anne Hill azt hiszem... Googlie-ben megnézheted ha érdekel. Publikus volt. Valami énekes csaj, de már nincsenek együtt... Meg azt is nyilatkozta TomCat nemrég, hogy szeretne már családot meg gyereket, csak nincs ideje a lányokra. :D Szóval ez a helyzet... Szerintem van minimum egy kis biszex hajlam a srácban, de nagyon erősen tagadja a vádakat. :D
2016. okt. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
és melyik hülye hiszi ezt el? Gondolom még magának sem akarja bevallani, viszont ezek 6 éves hírek, most mi a helyzet vele? Mármint Tommyval, azon kívül, hogy tegnap volt a születésnapja és 35 éves?
2016. okt. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Hát kb csak annyi betekintést enged az életébe, hogy képeket posztol magáról meg Etta nevű kutyusáról. Magán jellegű infókat meg a Twitteren lehet elcsípni mikor válaszolgat a rajongók kérdéseire. Majdnem minden nap tart twitterparty-t. Twitteren írta pár napja, hogy minden nap órákig sétálnak, mert most teljesen nyugis az élete és kettesben él Etta kutyával. Rengeteget video játékozik és éjszakába nyúlóan filmezni szokott. Azt írta a vérengzős horror a legjobb hajnalban. :D Nővére már férjnél van és pár éve született babájuk is. Tommy nagyon sokszor vigyáz a kislányra, rakott ki vele is sok közös képet. Egyik snapchat sztorijában is volt egy kép a kislányról és Etta-ról azzal a felirattal, hogy "A két legfontosabb lány az életemben". Most hogy jön az elnökválasztás, elég sokat szokott politizálni a twitteren, ahogy kivettem mindkét felet utálja és jobban örülne ha egyik sem lenne elnök. :D Azt mondta magáról néhány napja, hogy utálja az amerikai embereket és nagyon emberkerülő, nehezen barátkozik. Közben saját anyagokon dolgozik és studio felvételeket játszik fel megrendelésre zenekaroknak meg énekeseknek. Néha élő koncertre is "felbérelik" mint alkalmi gitáros. Arról, hogy lenne most állandó zenekar amiben benne van, sehol nem írt.


Ezt a napokban töltötte fel a youtube csatornájára, ez is egy saját anyaga:

https://www.youtube.com/watch?v=LCDI1e4cO-4


Most egész biztos, hogy szinte teljesen barna a haja mert hagyta lenőni a festést, panaszkodott is egy kommentben hogy szerinte úgy néz ki ezért, mint egy 70 éves. És a fülbevalókat/piercingeket is kiszedte mindd, mert elmondása szerint 35 évesen ideje felhagyni a lázadással és felnőni, családot alapítani. Már nem lakkozza a körmét sem és nem is sminkeli magát. Erről azt írta: "Mostantól meghagyom a lányoknak."

Full érdekességeket nem nagyon tudok mesélni róla, tényleg csak azt lehet tudni amit ő maga elmond. Elég visszahúzódó. Nem nagyon foglalkozik vele az amerikai média sem, szóval nincs minden tele lesifotókkal róla. Azt is írta, hogy élete legjobb időszaka volt amikor Adam gitárosa volt és azóta is visszasírja.


Ja azért is sokat nyavalyog, hogy alvászavarai vannak. Van hogy napokat végig tudna aludni, máskor meg napokit csak 2-3 órát alszik éjszakánként. (olyankor szokott twitterpartyzni, játszani, meg filmezni)

Így hirtelen most ennyi jutott eszembe a 2016-os Glitterbaby-ről. :D Van még kérdés? Ha tudom szívesen megválaszolom.

2016. okt. 20. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagyon érdekes volt a válaszod, köszönöm. Egyébként milyen személyiségnek tartod őt? Hát nagyon sok mindent nem tudok róla de én is valami olyasminek képzeltem el aki visszahúzódik. És szerintem foglalkoztatja a sötét, misztikus dolgok, esetleg a halál témája, de ez csak az én megérzésem, nem tudom mi alapján érzem ezt. Egyébként meg Adam se a régi, mármint ő se festi már magát és festi a körmeit.

Tudsz mutatni egy mostani képet Tommyról? Nagyon kíváncsi vagyok hogy néz ki most.

Meg mi az hogy 70 évesnek néz ki? Ezt ki mondta, mindig is azt gondoltam, hogy kevesebbnek néz ki mint amennyi, bár most nem tudom milyen, nem tudom mennyit változott.

2016. okt. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Frederick Tolke német topmodell a Chanel egyik fiúmodellje, de max pár hónapig tartott, Adam vele pár éve az Apple-hoz új telót venni.

Közvetlen Sauli után ő volt a pasija.

Azt nyilatkozta, hogy a 25 év alatti vékony, twink fiúkat kedveli.

A twink a melegeknél, a szőrtelen, világos bőrű, nem feketebőrű, nem izmos, tiniarcú fiúkat jelenti.

2017. szept. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!