Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Császár Előd volt valami...

Tamás Miklós kérdése:

Császár Előd volt valami módon elmarasztalva a rendőrgázolásért?

Figyelt kérdés
2008. okt. 3. 14:51
 1/5 anonim válasza:
52%
Állítólag igen, de hogy hogyan arról mélyen hallgatnak.
2008. okt. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha rajtam múlt volna akkor addig csücsülne amíg él!
2008. okt. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Igen


Három évre felfüggesztve egy év hat hónap fegyházbűntetésre ítélte Császár Elődöt a másodfokú bíróság. 1998. december 17-én egy rendőrt gázolt halálra az ismert popsztár, amiért első fokon egy év letöltendő fogházbüntetést kapott.


[link]

2008. okt. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Szép... Felfüggesztettet kapni egy rendőrgyilkosságért????? Ebben az országban akinek pénze van az mindent megtehet ez nagy baj!!! És ráadásul?! Még új karriert is épített magának ez a patkány gyerek "shane 54" néven :@
2008. nov. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%

Tökéletesen egyetértek az előttem szólóval!Ebben az országban egy Hitlert is szabadon engednének elegendő pénz meg persze a "sztárügyvéd" közbenjárásával!

Engem persze kishíjján összevertek a polgárőrök,csakmert bő kabát volt rajtam és azt hitték petárdát árulok...

2008. nov. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!