Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lányok? Van, akinek szintén...

Lányok? Van, akinek szintén bejön Daryl Dixon a The Walking Deadből?

Figyelt kérdés

2016. okt. 7. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyalnám a púzóját.
2016. okt. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Kinek nem ?:DD eletem ertelme <3 a sok kis b*zi p*cs a zselezett hajaval elbujhat mogotte :DD
2016. okt. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok divatrajongó sajnos csak miatta nézi a sorozatot.
2016. okt. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
35%

Nekem már nem. Az elején még jó volt, de már egy hajléktalan emo lett belőle.


Komolyan bakker az a haj... Egy az, hogy hirtelen befestik a szőkés haját sötét barnára, hogy darkosabb legyen. Aztán meg úgy mászkál, hogy kb. függöny a szeme előtt. Ja téééényleg úgy lehet ám csak túl élni, hogy fäszt se látsz a hajadtól, de hihető. Én eredetiben nézem, nem szinkronnal, eleinte én kifejezetten szerettem ahogy beszél, szinkronban semmi sem jött át a stílusából, most meg egy jó ideje már úgy beszél, mint akinek örökös tüszős mandula gyulladása van. Nem tudom, hogy a szinkronban lejön-e ez vagy sem. Biztos úgy gondolják, hogy így sejtelmesebb és darkosabb (má' megint...).


SPOILER


Ráadásul most miatta szétcsapják Glenn fejét, hát ha ezért még ennél is szopott gombócabb emo lesz, akkor én tényleg (nem létező) tökön szúron magam. Lassan már annak örülök, ha nem szerepel egy részben. Így is tényleg tiszta olyan már mint az a Bella a Twilight filmekből...

2016. okt. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!