Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit esznek annyira a mi...

Mit esznek annyira a mi fiatalok a Kardashian - Jenner családon?

Figyelt kérdés

Ne sértődjön meg senki, aki netán szeretné őket,

de nem tudom megérteni, hogy miért lettek ilyen felkapottak.

Ha letettek volna bármit az asztalra, nem kérdezném ezt,

de az az igazság, hogy semmi szalonképeset nem csinálnak, csak élvezik hogy mindenki körbeugrálja őket.

És tévedés ne essék, nem azzal van a bajom, hogy az átlagnál több plaszikai műtétük volt, vagy mert irreálisan gazdagok, hanem azzal, hogy az én szemembe nem érdemelnének ekkora figyelmet.

Abból áll az egész életük, hogy boldog-boldogtalannal összefekszenek, botrányokat kavarnak és élvezik a felhajtást maguk körül.

Az 5 lány közül talán Khloe a legrendesebb, Kourtney meg a legintelligensebb, hiszen csodálkozom is rajta, hogy egyedül neki van diplomája.

Kimtől úgy ahogy van, hánynom kell. Lehet, hogy szép, de a lelke maga a megtestesült negatív energia. Rosszindulatú, perverz, egoista..."jó" kombináció.

És hát a "kicsik".... Kendall csak affektálni tud, amióta felkapták a modellszakmában, Kylie még talán jobban a földön jár, de az az érzésem, hogy nem sokáig.

Szóval, nektek mi a véleményetek amerika legfelkapottabb családjáról?



2016. okt. 17. 18:40
 1/4 A kérdező kommentje:
*a mai fiatalok
2016. okt. 17. 18:48
 2/4 A kérdező kommentje:

Bár már ez a Kylie Jenner kultusz is elég irritáló.

Tizenévesen még minek egy önálló kozmetikai cég?

Különben is, nálam a nagybetűs KYLIE szó, Kylie Minogue-nál kezdődik, aki már egy pár évtizede pályán van.

2016. okt. 17. 19:23
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel semmit. Utálom őket, mint annak a rendje.
2016. okt. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért anno Kaithleen(nem tudom,hirtelen,jól írtam-e)Bruce Jennerként szép sportkarriert tudhat magáénak.De ez az átoperálós piedesztálra emelése szánalmas,mások is műtették át magukat nővé.Kylie és Kim két beképzelt peena és kész.Utóbbinak meg lassan egy természetes porcikája nem lesz,olyan szinten mű.
2016. nov. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!