Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lányok! Szerintetek is irtóóóó...

Lányok! Szerintetek is irtóóóóóóóóóó helyes Denis Stoff?

Figyelt kérdés

Szerintem olyan helyes, hogy már nem is hiszem el, hogy egy ilyen jó képû fazon él.Szóval na.

Szerintem, ha találkoznék vele élôben, jó sokáig a rózsszín felhôkön kolbászolnék😍😁

😍😍😁

Szerintem brutális hangja van.

Mármint brutálisan jó😄😜

És az a stílus💟😙😘😚

És az a haj...


Na jó vissza szállok a földre, hogy megszülessen ez a kérdés (mert még csak fél utón van)

Ugye kiderülhetett a fentiekbôl, hogy nagyon durva szinten oda vagyok azért a csávóért, de nem is ez a lényeg, hanem nekem a TI véleményetekre vagyok a leginkább kíváncsi!!😶

Ha lehet akkor CSAKÉSKIZÁRÓLAG lányok, nôk írjanak, de írhatnak véleménynyílvánítást mások is.

Ha valami úgymond lehúzó komment érkezik akkor valószínû, hogy egy félóráig befogok sértôdni rajta, de utána valószínûleg elfogadom, mert nem Isteníti mindenki Ôt!!

Bocsánat a sok szóismétlés miatt, de màr túlságosan este van😳😳😧😥😷😩

Szóval köszönöm az öszes választ viszont tudom, hogy meg fogom vagy 50-szer köszönni még a komikba😂😂😃



2016. nov. 5. 23:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%

Ki az a Denis Stoff???

Na mindegy. Kikerestem neten, megnéztem.

Nem veszítettem volna semmit ha sosem tudom kia az, bár most sem tudom.

De egy biztos. Fogalmam sincs, hogy ő most fiú vagy lány? Borzalmas szegényke?? Te olyan 10-12 éves lehetsz ha ilyen "anyámasszony katonája" bejön neked.. Olyan nem is tudom.. ronda? vagy olyan semmi ez a valaki..

Azért egy "helyes srác " messze nem innen kezdődik..

2016. nov. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%

Nekem sem az esetem:/

De nézd a jó oldalát, kevesebb vetélytársad van:D

2016. nov. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#2

Köszi a biztatàst😂😂😂

2016. nov. 5. 23:56
 4/12 anonim ***** válasza:

Teljesen átlagos, tucat fiatalsrác hangja van. Brutálisan jónak Freddie Mercuryét, Steve Perryét, vagy Axl Roseét nevezném. (még sorolhatnám, hirtelen ők jutottak eszembe)

Egyébként szimpatikus gyerek, de olyan szinten nem jön be, hogy azt kifejezni sem tudom. :D Annyira távol áll tőlem ez az agyonvasalt emó haj (legszívesebben 'emós'-at mondanék, de tudom, hogy akkor az EMÓK a torkomnak ugranának), ami úgy néz ki, mintha valami lekerekített tömb (vagy bili) lenne a fején. Másrészt meg nagyon gyerek. Ránézek, és egy kissrácot látok. Bár még én is csak 18 éves vagyok, de sokkal jobban vonzanak azok, akikre rá lehet mondani, hogy férfi. Példának okáért...mondjuk David Lee Roth fiatalon.

Parancsolj, egy kép:

[link]

Lehet, hogy furcsállni fogod, de akár a jó karban lévő 50esek is bejönnek. (már amelyik).

Amúgy Denis tuti egy nagyon jófej ember, meg minden, de egyáltalán nem találom helyesnek. Biztos az, vagy mittomén, de nem számomra. :)

2016. nov. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Amúgy Denis 24 éves :D
2016. nov. 11. 06:59
 6/12 anonim ***** válasza:
Oké, nem nem néz 20-nak sem. :'D
2016. nov. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon aranyos!

és a hangja.... az I wont give in volt az első szám amit tőle/tőlük hallottam és rögtön megszerettem a hangját!

eleinte nem tartottam helyesnek de aztán...hmmm... imádom! *_*

a (Down & Dirty) "move it" és az (AA) "send me home" című számban a "kedvencem" a hangja (ezt a két számot brutáljól adja elő,mondjuk a többit is de ezek a kedvenceim)

és az interjúiban is mindig olyan kis "aranyos".

és mondhat bárki bármit szerintem nagyon jó énekes :)

16/L

2016. nov. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem Denis rohadt helyes. Nem is értem h vki hogy mondhatja azt rá h nem néz ki jól. És én am az Asking Alexandriát is még úgy ismertem meg h nézem az instát látok a Denisről egy képet és mondom "ki ez a helyes srác?" Aztán meghallgattam egy számukat és rögtön a kedvencem lett. Nagyon jó hangja van Denisnek. Elvarázsol ahogy énekel. És az a mosoly, meg a szemei. Szóval én is odavagyok érte.
2017. jan. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Fiúként úgy vagyok vele, hogy ha már az AA-t nézzük, akkor mind külsőre és leginkább belsőre szimpatikusabb, mint Danny. Dennis foglalkozik a rajongóival, jobb életet él mint Danny. Danny egy alkoholista-drogos barom lett, aki leszart mindent, és most hogy visszajött így meg egy utolsó senkiházi szemét lett, mert Dennist rohadtul lenézi és megalázza. De a többi AA tag is úgy tesz, mint ha meg se történt volna ez az egész The Black időszak, el van felejtve minden. Aki nem ismeri Dennist annak se kéne negatívan leszólnia, mivel oké hogy nem egy húú de férfias alkat, és? Elvárás? Legalább a tini lányok nem egy drogos, alkoholista ősembert követnek hanem egy rendes srácot. Hangilag Dennis másabb, mint Danny, de nem is kell összehasonlítani őket. Dennisnek a tiszta ének jobban megy, bár nem tudom, sokaknak nincs füle pedig jól scream-el,meg fiatalabb is. Danny idősebb, nagyobb hangszínnel rendelkezik, rohadt jó a hangja, de akkor is egy utálatos barom! A lényeg a lényeg hogy Dennist jobban bírom. Pont.

20/F

2017. jan. 21. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az, hogy imádom. Rohadt jól énekel, aranyos, cuki a rajongóival és eszméletlen milyen tehetséges. Tehát, imádom😍

Nagyon oda vagyok érte. A hangja, ahogy lenyomja az összes ki******* jó koncertet...kár hogy kilépett az AA-ból:((

2017. ápr. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!