Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Harry Styles milyen ember?

Harry Styles milyen ember?

Figyelt kérdés
2016. nov. 12. 08:51
 1/9 anonim válasza:
63%
Cuki, helyes, jó! <3
2016. nov. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Harry styles meghalt! Fogadd el !!

Nincs má többé....

Te kajak szerelmes vagy beléje??

Uristen de gaaaaz vagy, hehhe...

2016. nov. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Harry❤❤ a világ legkülönlegesebb embere ő a leggyönyörübb teremtmény😍😍😍 Imádlak Harry😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘
2016. nov. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Én utálom , sajnálni tom az ilyen embereket ! Ő sose lesz a tiéd , ez az igaszság ...... fogadd el előző!!!

Hehee ^^

2016. nov. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Te mit képzelsz magadrol tudod vannak csodak es lehet hogy egyszer vele leszek és azok szemébe fogok röhögni akik olyan emberek mint te. Van neked életed egyátalán, istenem te se fogod sokra vinni.szerencsétlen😂😂
2016. nov. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Harry egy ostoba , irigy ember aki csak magával foglalkozik.

Én személy szerint sose kedveltem, a lányokat sorra dugja meg , kicsit se külömb Justin Biebertöl!

És utolsó megnyugtatlak te sose fogsz vele találkozni,még hogy ha csodák is vannak te már rég vigan agyonb"szatod magad mással. xddd

2017. márc. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Hogy milyen ember? Elszokott beszélgetni a rajongókkal, ha van nekik kérdésük mindig válaszol. Amikor kimentek Afrikába, akkor is látszott, hogy nem azért sír, mert egoista. Ő egyszerűen éli a szinte tökéletes életét és követi az álmait. Nekem nagyon sokat segített a One Direction. Az emberek nem érthetik, hogy hogyan változtathattja meg egy banda a lányok életét. Általuk már ritkán jön rám a pánik és ezerszer boldogabb vagyok. Ez így furcsa? Pedig így van. Megpróbálom élvezni már a kis dolgokat is, és követni az álmaimat. Ezekre más is ráébreszthetett volna, de az én életemben ők voltak azok, akik megtették. Ezt azoknak írtam akik nem értik meg, hogy miért fontos ember pl.Harry Styles. Szóval nem ismerem őt és kevés információt oszt meg magáról, a média pedig néha bemocskolja őt, ezért az alapján nem ítélkezem. De szerintem egy jó ember lehet angyali hanggal.14/l
2017. máj. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 mira007 válasza:

Szerintem Harry Styles egy kedves fiatal ember lehet hogy nem tökéletes de szerintem egy két fiú példát vehetne róla és akik nem ismerik azoknak is inkább azt mondanám hogy inkább ismerjék meg.Olvastam az alábbi kommenteket és őszintén szégyen

aki úgy alkot valakiről rossz véleményt hogy utána se néz milyen egy jó ember , igen vannak hibái mint ahogy mindenkimásnak. És szerintem az se baj ha egy fiú ad a külsejére mint pl. ő én nem vetem meg azért hogy csinosan öltözködik mert sokaknak ez a baja hogy hogyan öltözködik.Ő egy olyan ember aki sokat mosolyog és próbálja jól érezni magát ebben a borzasztó világban. És attól hogy már volt több barátnője is nem feküdt össze az összessel mert ö nem olyan ember akinek csak egy éjszaki kalandra kéne egy barátnő meg egy embernek a mai világba próbál ismerkedni és megtalálni a hozzá illő társat és a zeniben sem énekel ilyenekről ilyen egy éjszakás kalandokról mint pl más Justin Bieber .Össze lehet hasonlítani Jusin meg Harry dalait meg még lehetne sorolni az ilyen ocsmány dalokat amibe csak valaki arról énekel hogy neki a lány csak az ágyba kell .Én még sosem hallotam Harrynek olyan dalát amiben erről énekelt volna ő az eggyetlen rendes énekes aki még soha ne énekelt ilyen dolgokról ami számomra gyomorforgató.Úgyhogy én harry nek azt kívánom hogy térjen meg Istenhez és hogy kövesse őt mert ő az örök élet és ha öt követi tökéletes lesz . És aki Harryt csúfolja és elmondja mindenfélének anélkül hogy utána ne nézne mit is tett emberekért vagy hogy egyetlen olyan dala nincs ami gyomorforgató az ne alkosson róla véleményt mert csak leégeti magát az internet előtt hogy annyi esze nincsen hogy utánanézzen ,inkább csak úgy kinézetre alkot véleményt az az ember ne várja hogy én is jó vélemény fogok róla alkotni . Én szeretem Harry t és nem azért ahogy kinéz hanem ahogy viselkedik mert lehet hogy helyes de mégis csak egy embernek a belső tulajdonságait lehet a legjobban értékelni .

2017. aug. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Abroszlány6 válasza:
Mivel nem ismerem, ezért nem tudok róla véleményt mondani.
2018. nov. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!