Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mitől ilyen nagy szám Kylie...

Mitől ilyen nagy szám Kylie Jenner? Miért majmolja minden tini?

Figyelt kérdés

Nem értem, miért vannak ennyien oda érte.

Egy szánalmas kis csitri, aki arra büszke, hogy szilikonszája van és boldog-boldogtalan körbeugrálja.

Mit csinált, amiért kiérdemelte ezt a gigantikus méretű hírnevet?

De hát ne is csodálkozzunk, hiszen szinte újszülött kora óta kamerák veszik.

Neki ugye nincs olyan szép csontos modellteste, mint az édestestvérének, Kendallnak, és még butácska is ahhoz, hogy egyetemre járjon, így mondván:neki is meg kell élni valamiből, ezért a szülei felvásárolták neki a Colourpop sminkmárka gyárának felét.

Rengeteg 13-14 év körüli lány írogatja, hogy a példaképe.

Miért? "Azért, mert szép" "Én is olyan gyönyörű akarok lenni, mint ő."

Ma már elég ennyi ahhoz, hogy valaki kiérdemelje a példakép címet?!

Mert ez csajszika semmit nem csinál, csak otthon ül és naponta lő 10 szelfit a snapchatre.

Azért példakép, mert 19 évesen arra a legbüszkébb, hogy a kék festékkel lelocsolt meztelen testét mutogatja, vagy szexfilmet csinál a szerelmével, Tygával?

Ezek szerint ő is olyan babérokra a kar törni, mint a botránykirálynő nővérkéje, Kim Kardashian.

Tehát én nagyon nem értem, hogy miért érdemelte ki ezt a sok pozitív jelzőt, amivel illetik.

Semmi mást nem tanít az őrá hajazó lányoknak, csak azt, hogy nézz ki úgy, mint egy prosti és legyél minél gazdagabb úgy, hogy nem csinálsz semmit.



2016. nov. 15. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Ne rinyálj már, 10 éve is ez ment, meg 20 éve is, csak mindig más volt az adott ideál, a tinik akkor is segghülyék voltak, meg most is. Aztán minden generáció azt hiszi az övé az utolsó normális de az első értelmes. Kuss legyen már.
2016. nov. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%

Végre valaki normális.

13 éves vagyok,és ugyanezt gondolom. Teljes mértékben egyetértek,és én is fel vagyok háborodva. Ezt az egészet hívják manipulációnak. A város legjobb sulijába járok(nem menősködésből mondom) és 7 ember kivételével 26 fős osztályban tanulnak csak. Akkor rossz suliban? Na,ja,ez a csaj meg éppenséggel nem az eszével érte el a célját...talán ezért éltetik annyira.

2016. nov. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
2# Már nem azért.De,nem lehet 13 évesen fiókod.,,Végre valaki normális"?Relatív,hogy ki normális,ki nem.
2020. aug. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3: A kettes ezt 4 éve írta ki. Minden bizonnyal már nem 13, hanem 17 éves. 😅
2020. aug. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!