Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Leírnátok nekem amiket a...

Leírnátok nekem amiket a fiukrol és magáról a bandarol egy igazi rajongónak kötelező tudni? (BTS)

Figyelt kérdés
Köszönöm. ☺

2016. nov. 19. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Úúúú egy ARMY

Napokig sorolhatnám, hogy miért tökéletesek és mit kell róluk tudnixd [link] Ezen a linken nagyon sok mindent megtudhatsz róluk. Mióta ismered őket? Ki a biasod? Remélem segítettem legalább egy picit. Ja, és szavazz a fiúkra a MAMA-n [link] és streameld a Blood Sweat&Tears-t a youtubon. Ha segítség kell, vagy csak beszélgetni szeretnél a srácokról nyugodtan írj!:)

2016. nov. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊 egyébként fel éve ismerem de szeretni de inkább olyan egy-masfel hónap ja. Kookie 😍 Neked? 😄 megegyszer köszi. (és sikeruuuuuuuuult!!!😄😄😍)
2016. nov. 21. 22:03
 3/8 anonim ***** válasza:

Köszönöm BigHit!!!

Hogy ezt a csodás bandát összehoztátok!

BTS forever!!!!

Éljetek örökké...^^

Mindörökké Suga *-*

(no meg az összes tag)

2016. nov. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Uuu nekem Taehyung a kedvencem.<33 Első vagyok
2016. nov. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hm. És esetleg shippelsz valakit? 😄
2016. nov. 23. 19:18
 6/8 anonim ***** válasza:

Woow! Még egy A.R.M.Y.!! Hát tényleg rengeteg dolgot meg lehet tudni a vidikből, a Bangtan Bombokat nagyon ajánlom ezer évig tudok rajtuk röhögni!! :D

Am Suga a biasom és a Yoonmin a kedvenc shippem! Ha akarsz rám írhatsz bts ügyben! :)

2016. nov. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
[link] (hivatalos oldal, hivatalos adatokkal)
2016. nov. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
NamJin is real.
2017. jan. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!