Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti hogy lettetek kpopposok/...

Ti hogy lettetek kpopposok/ kpopperek?

Figyelt kérdés

Én psy '' gangnam style '' videoja után érdeklőttem a Kpop iránt.

És ti??



2016. nov. 27. 12:26
1 2
 11/19 anonim válasza:
Egy barátnőm mutatta meg áprilisban a BTS-t, aztán az EXO-t. Sajnos már egyáltalán nem hallgatok BTS-t(fandom pls), annál inkább exot, got7-t, és Shinee-t. Most szeretnék megtanulni koreaiul, mert az ország már sokkal régebb óta érdekel, és a minap kiderült hogy én a barátnőmmel 2012ben egy csomo csomo kpopot hallgattam:)
2016. dec. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Utolsó a BTS fandommal egyetértek. :""D
2016. dec. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Mi van a BTS fandommal? :O Lemaradtam kicsit!! írjátok meg ha tudtok valamit. :)
2016. dec. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

#13

Hát kicsit elvetemültek. És most én per pill nem a Koreai fanokra gondolok(mert azok se semmik) hanem a magyarokra. Amik folynak fb csoportokba az kiakasztó. :""D

2016. dec. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:

Hihetetlenul gazos a helyzet, tobben mondtam hogy orultek haza van a csoportban, oda mar be se mertem lepni

Amugy az a kedvencem mikor random youtube videok ala irjak hogy

"Any armys here?xD"

XDDD

(11.voltam)

2017. jan. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Na, hát attól, hogy a rajongók kicsit bolondok, még ugyanúgy lehet szeretni a fiúkat. :D A koreai rajongók is nagyon megszállottak. A BTS-n kívül mindenkit szidnak. :O
2017. jan. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nekem elég fura sztorim van. A nővérem barátnője kpopper és a nővéremnek elküldte a BTS-Fire számát és meghallottam és én is megnéztem. Jó sokszor... Mindegy az a vicces,h az elején nem mertem felvállalni,hogy kpopper vagyok,de nemtom miért :D
2017. jan. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy lettem, hogy magamra erőltettem ezt a címkét azért, hogy tartozzam valahova. Ettől máris jobban érzem magam, hiszen így legalább nem kell felszínre hoznom az egyéniségemet, elég csak utánoznom a klikkem hozzáállását, és vegetálok tovább.
2017. jan. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

MondoConon túl sok Bts-t láttam, és nem tudtam kik azok, ezért otthon megnéztem őket, de akkor még nem fogott meg annyira a zenéjük. De aztán karácsony (2016) tájékán (nem tudom miért) újra "felkerestem" őket, és valahogy beléjük szerettem. xD

Aztán, miután egy csomó Bts számot megismertem/megszerettem, utána elkezdtem más kpop bandákat is hallgatni. Aztán egyre többet megismertem, és mostanra már szinte csak kpopot hallgatok.

2017. ápr. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!