Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyikük a helyesebb?

Melyikük a helyesebb?

Figyelt kérdés

Kort/nemet légyszi, és indoklást is!


Zac Efron:

[link]


SP:

[link]


2010. máj. 1. 15:43
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Justin is jó! :)
2010. máj. 2. 17:04
 12/17 anonim ***** válasza:
:| Ez komoly?? Zac és SP közül választani?? Mind kettő olyan ocsmány, ha meglátnám élőbe zacskót húznék a fejérem, nehogy még véletlenül rosszul legyek.. Sp próbálkozása, hogy olyan lesz mint Zac elég szarul jött ki, mivel még úgy néz ki, mint egy 15 éves gyerek.. XD Szóval ha választani kell akkor ZAC.. Micsoda???! Justin Bieber??! xDXDXDXDXDXD jesszusom.. :O :| Hány évesek vagytok csak érdeklődök??
2010. máj. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
jajj persze justinnak meg olyan a feje mint egy ovis kislányé
2010. máj. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
22 éves vagyok és egyáltalán nem jönnek be az olyan pasik, akik úgy néznek ki, mint a csajok! Ezt egyszer már egy ehhez hasonló kérdésnél kifejtettem semmi férfias nincs bennük ha rájuk nézek inkább elgondolkozok, h ezek pasik???? Elég gáz szerintem, h az lett a divat, h a pasik elmennek olyan csajos irányba rózsaszín póló meg hasonlók! á utálom! Ha a világon csak e két pasi közül lehetne választani akkor inkább magányosan halnék meg, mint, h ezeket a csajokat válasszam!
2010. máj. 3. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

:)

Nekem sem azok jönnek be akik rózsaszín pólóban járnak! Csak értsen meg, és törődjön velem! Ez még nem "csajosság"! Szerintem! De mindenkinek megvan a saját véleménye!

:)

2010. máj. 3. 18:53
 16/17 anonim ***** válasza:

Fúúújmár, nagyon gusztustalan mind a kettő!

Pedig még öreg sem vagyok. Egyszerűen nem bírom a bu.zikat. Inkább Brue Willis, na az aztán pasi, nem kislány.:):)

15L

2010. máj. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nekem az SP-s linkre azt írta,hogy nem műkszik.

Okos gépem van nekem,nem hagyja hogy rondaságokat nézzek:)

Egyik se tetszik.

2010. júl. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!