Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ha valakinek nincs jó énekhang...

Ha valakinek nincs jó énekhangja lehet a mai világban sztár szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 1. 16:48
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
A legfontosabbat kifelejtettétek!! Kiszel Tünde :)
2010. máj. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Igen
2010. máj. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Szarka László: Bikicsunáj
2010. máj. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

17:53

Egyetértek valamennyiben akiket leírtál, kivéve Rihannát. Neki sztem nagyon jó hangja volt. Láttam már élőben, és egyáltalán nem veszett el... Olyasmi mint Beyonce.. A kreol bőrűek általában elég jók.

2010. máj. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Magyarország a 10 millió celeb és sztár országa, bárkiből lehet sztár. Hány egynyári sláger meg sztár van. Már attól lehet Celeb valaki egy VIP partin együtt zabálta a csirkeszárnyat pl. Viva Kristóffal, akiről spec fingom sincs kicsoda. Még főiskolára jártam mikor a koleszos szobatársam mondta, h most hétvégén hazamegy mert nagy buli lesz Csabán és még Milo is ott lesz. Mondtam neki h örülök neki ,de mégis ki a jóisten az a Milo. Hát a Való Világ győztese. Még jó, h sose néztem azt a szennyműsort. Pár napja meg riport volt vele vmelyik gagyi műsorban ahol elmondták ,h Békéscsabán jár főiskolára és még a megnyert autót se használja hanem inkább villamossal jár. Ja persze Békéscsabán. :) Felkészült riport volt az már biztos, kedvem lett volna betelefonálni, h ugyan jöjjön és mutassa már meg nekem azt villamost, amivel Milo itt utazni szokott.
2010. máj. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Kinél mit jelent a sztárság... Celeb lehet belőle, manapság nagy divat a géppel átvariált énekhang,és utána már csak 1 jó szöveg/író/ kell.(vagy még az sem): Ha valaki ebből akar megélni elég nagy hátrány de ha csak élvezni akarja az ismertséget akkor lehet.
2010. máj. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
De legalább találja meg a kamerát, amibe néznie kell XD
2010. máj. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
ja selena gomeznek mekkora szarahangja
2010. máj. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
mindenkivel egyetértek
2010. máj. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

én átírtam a bikicsunájt.lehetek sztár?Így hangzik:

Gyagya dilicsunáj, ricsáj ájájájájájáj

Jáj de szörnyű az élet

Óóó nekem végem

Mert magyarország leéget.

Gyagya bikicsunáj stb.

2010. szept. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!