Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van olyan lány akinek bejön...

Van olyan lány akinek bejön Piton a Harry Potterből?

Figyelt kérdés
ha igen légyszi mondjátok el hogy mi, azt még eltudom képzelni hogy Alan Rickman a színész bejön, dehogy Piton?
2010. máj. 2. 16:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Olyan nincs... Lily Evansnak sem jött be köztudottan...

:D

2010. máj. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
most miért..nekem bejött :>
2010. máj. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
szerintem jópasi.:) nekem tetszenek az ilyen okos és gonosz szereplők, meg lehet azért is bejön mert annyira sötét és így olyan misztikus vagy mi..:/ nem tudom,de a harry potter filmek után mindig bejön egy hétig minimum.:)
2010. máj. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
azt megétem hogy szimpi vagy valami dehogy úgy jön be valakinek mint férfi, fantáziálni róla brrrr :DDDD
2010. máj. 2. 17:28
 5/16 anonim válasza:

A KÖNYV szerinti szerepe és maga a szereplő nagyon tettszik!

Filmben nekem se szimpi és egyáltalán nem jön be.

De a film a könyvhöz képest amúgy is sz*r!

2010. máj. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem is csodálkozom ezen, ebben a mai vámpíros, horroros tini kultúrában, ilyen elfajzott alakokra buknak. Lásd a múltkori szentpétervári esetet...mit tesz a szerelem...
2010. máj. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
van
2010. máj. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
nekem bejön :P és hogy miért? szarkasztikus, humoros, intelligens, és persze a 7. rész végén kiderül valójában milyen ember is :)
2010. máj. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%

Nekem is bejön:D Imádom már az első részben belebolondultam:D pedig akkor még nagyon kicsi voltam. aztán jött a kettö= továbra is alan, majd a három ahol akadt egy riválisa Lupin profeszor személyében nem tudtam dönteni:SXD

Majd a négy ahol már Lucius is beleszolt a dolgokba, de Lupin ki esett mert Tonksal összejött, Igaz Luciusnak meg ott van Narcissa de nem szerelmesek:S Aztán az öt ahol ismént nem tudtam magammal mit csinálni Perselus(L). És a hat ahol ismént elolvattam:D De mikor elovastama hetet:'( akkor rombadölt minden:S meghalt!!!!!!!!! De az Én történetemben föltámadXD 18éves lány vagyok a Harry Potteren nőttem fel nyugodtan lehet hülyének nézni de megbolondulok Alan alakitásaiért fölleg Pitonért:D De mint ember, szinész úgy is elfogadnám:D Téli szünetben fogunk Londonba menni a legjobb barátommal minden álmom hogy személyesen találkozzak vele. Remélem teljesül:)

2010. jún. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Nekem nagyon bejööön:p én is 18 vagyok. és tetszik a misztikuma, az intelligenciája, és kinézetre is. DE főleg a színész más filmekben nyújtott alakítása:)
2010. jún. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!