Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Michael Jackson rajongók most...

Michael Jackson rajongók most hogy közeledik a karácsony és ma szenteste van nektek is még jobban hiányzik Michael?

Figyelt kérdés

mert nekem igen de bár mindig hiányzik de igy karácsonykor még jobban mert Michael is szerette ezt az ünnepet

és igy a gyerekeire gondolva


2016. dec. 24. 16:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%

Akinek a karácsony része az hogy hiányzik neki Michael Jackson (és bármilyen más halott ember akihez nulla köze volt az életben), annál már mentálisan nincs minden rendben.


Egészen más dolog valakit tisztelni és szeretni a munkássága vagy jelleme, viselkedése miatt, és egy teljesen más szint vakon rajongani és heves érzelmeket táplálni.

2016. dec. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

az olyan véleményét mint a tiéd nem kértem és nem kell ismernem azért hogy hiányozzon és nem vagyok mentálisan sérült beteg



és rajongóktól kérdezem

2016. dec. 24. 17:47
 3/12 anonim ***** válasza:

Rajongó vagyok de nem hiányzik ilyenkor különösebben mint máskor.

Egyébként meg nem mondhatni hogy annyira szerette ezt az ünnepet, vagyis biztos szerette mint mások de így külön sose hangoztatta hogy szerette. Egyszer beszélt a karácsonyról és akkor is azt mesélte hogy elsírta magát amikor először ünnepelte mert neki azt tanították hogy ez bűn.

Nem hiszem hogy ettől bármi bajod lenne mentálisan de tényleg jobb lenne

2016. dec. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ha inkább ünnepelnél a szereteiddel ilyenkor. :)

Hidd el hogy MJ gyereki is túltették már rajta magukat. Biztos hiányzik még nekik de már nem szomorkodnak emiatt.

2016. dec. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Nekem mindig hiányzik.
2016. dec. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Na és a saját szeretteid, rokonaid, akik meghaltak? Ők nem hiányoznak?

Az első azért némileg rátapintott a lenyegre. Megsértődhetsz. Attól még ez az igazság. Én is kedvelem Michael Jacksont, de nem helyezem az szeretteim, és a saját életem elé, semmilyen sztárt nem helyezek a magáneletem és a családom elé.

2016. dec. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért nem kell ezt így eltúlozni! Egy szóval sem mondta a kérdező hogy a saját elhunyt szerettei (már ha vannak neki mert nem kell hogy feltétlenül legyen) ne hiányoznának, mint ahogy azt sem hogy a saját élete elé helyezné Michaelt. Egyébként meg a kérdező valószínűleg egy tini lány akik általában így viselkednek, érdekes is lenne ha nem rajongana valakiért. Ne dobálózzunk már ilyen nagy szavakkal hogy mentális beteg! Nem hiszem hogy bármi baja lenne attól mentálisan, hogy azt merte mondani hogy hiányzik neki MJ. Mások is szoktak ilyet sztárokra mondani, ez nyilván nem a klasszikus értelemben vett hiányzás, pláne hogy még mondta is hogy arra gondol hogy milyen nehéz lehet Michael gyerekeinek.
2016. dec. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszönöm utolsó válaszoló

én Michael Jacksonra úgy gondolok mint egy előadó művészre

és hála a jó égnek nincs családtag aki hiányozna

2016. dec. 26. 06:23
 9/12 anonim ***** válasza:
58%

És azzal miért lenne baj ha a saját családja elé helyezi? Ő dolga! Ráasásul Michael az egyetlen akit úgy tudsz szeretni hogy nem is ismered.

Nekem egyenrangú a családommal, mert bele tartozik! És szeretem. És hiányzik.

2016. dec. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled 😊
2016. dec. 26. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!