Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az emberek miért utálják Lady...

Az emberek miért utálják Lady Gagát?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasni, hogy csak a pénzért csinálja. Meg, hogy "feltűnési viszketegségben szenved". Meg persze, hogy egy nagy másolat meg a számai is. Szerintem meg Ő pont azért lett híres mert egyedi és van hangja. Sokan azt mondják, hogy ez a lemeze,Joanne el fog tűnni a süllyesztőbe. Szerintetek? Nekem tetszik az új "irányzata" mert kicsit többet mutat meg az igazi személyiségéből. Nektek erről mi a véleményetek?

2016. dec. 25. 01:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%

Én személy szerint azért utálom mert egy tehetségtelen idióta. Mielőtt a rajongók lenulláznak szeretném kifejteni is.

Kezdjük ott, hogy annakidején amikor befutót egyik száma se volt az övé mind csak régi feldolgozások ez is sok mindent elárul. Folyton játsza az eszét a melegek mellett miközben a klipjeiben a figyelmet csak a női szerep lealacsonyitásaval tudja elérni mint a qrva ház még hasonlók. Játsza a művészt a fura rihaival de ez sem így működik ezt nem lehet erőltetni. Ő egy sérült nő és nem kell bántani de példakepnek se kell venni.

2016. dec. 25. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Sérült nő...szerintem éppen ezért lehetne felnézni rá mert igaz ezek a dolgok megtörténtek vele ő mégis felállt és folytatja a karrierjét.
2016. dec. 25. 18:58
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem vagyok rajongó, de nem értek egyet az elsővel. Én el tudok vonalkoztatni a kinézetétől, és elég egyértelműen látom/hallom, hogy van tehetsége. Természetesen közelébe sem ér az igazi popkiralynőknek, mint mondjuk Cher, vagy Tima turner, de egy jó képességű nő.

A süllyesztőről meg: igen, van esély rá, hogy el fog, mint bármelyik más előadó fénykor utáni lemezei.

2016. dec. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Meg amúgy is. A hangját kell nézni. És ő legalább nem az a tipikus "tömeggyártmányű" énekes. Egyedi. Így vagy úgy. De szinte mindenki hallotta már ezt a nevet vagy hallotta legalább egy számát. Ezek szerint valamit csak jól csinál.
2016. dec. 27. 00:05
 5/14 anonim ***** válasza:
Én teljesen más stílusú zenéket hallgatok, de egyértelműen tehetségesnek tartom. Klipeket nem szoktam nézni, arról nem tudok sokat nyilatkozni, inkább élő felvételeket. Sok ember minden utál, és nem is az a baj, hanem ezt rendszeresen el is mondja. Én pl. falra mászom a Depeche Mode zenéjétől, de nem hangoztatom ezt úton, útfélen, hanem szarok rá.
2016. dec. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
azzal nem értek egyet, hogy a hangját kell csak nézni, szerintme ezzel Lady gaga sem értene egyet, sok munka van a dizájnban.
2016. dec. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De végülis a hang a legfontosabb és a személyiség. A ruhái sem semmik az igaz. Egyébként ő egy elég szélsőséges személyiség vagy szeretik vagy utálják. De szerintem csodálatra méltó a kitartása.
2016. dec. 28. 17:07
 8/14 veterán vas ***** válasza:

Ha zenét akarok hallgatni, akkor nem érdekel, hogy az előadó UFO-nak van öltözve, vagy éjszakai pillangónak. Amennyiben ilyen látvány érdekelne, akkor elmennék egy divatbemutatóra.

/ott sem várom el, hogy énekeljenek a manökenek/ :)

Értem én, hogy kell a show a népnek, de szomorú, ha egy énekesnek ilyen trükkökkel kénytelen "kompenzálni".

2016. dec. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Szerintem nem olyan nagy énekes. Feledésbe fog múlni igen hamar. Nem egy igazi legenda.
2017. jan. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én szeretem
2017. jan. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!