Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kpopperek! Mitol/mennyi...

Kpopperek! Mitol/mennyi tudastol szamit egy ember kpoppernek?

Figyelt kérdés
2017. jan. 7. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit akartál írni? Nem tudok rájönni.
2017. jan. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy mikortol lehet azt mondani egy emberre hogy kpopper. Tehat mennyi bandat, eloadot kell ismernie, azokat mennyire, a kultura a nyelv mennyire erdekli.. stb.
2017. jan. 8. 01:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a több, mint 300 kpop dalommal lehet, hogy nem tudok reálisat mondani, de szerintem 40-50 dal a nagyon minimum.
2017. jan. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igazából az is számít hogy te annak vallod-e magadat. Én amikor megismertem, néhány hét múlva már nagyon sok bandát ismertem és már kpopper voltam. Szerintem a kpopperségnél kezdetben nem az a lényeg hogy hány bandának tudod a nevét hanem hogy mennyit szeretsz. Mármint csak mert odavagy egyetlen bandáért és mást nem is ismersz attól nem vagy kpopper. Akkor vagy kpopper ha szereted a kpoppot, több bandát ismersz és szeretsz stb. Bocsi ez most lehet hogy egy kicsit zavaros volt de remélem érted :D
2017. jan. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Hát nem tudom, utolsó, de én hét hónapon keresztül csak a SHINee-t szerettem jobban, ráadásul három hónapig csak őket ismertem, senki mást, mégis kpoppernek éreztem magam. Ez nem függ semmitől. Ha te egy szám meghallgatása után azt érzed, hogy kpopper vagy, akkor az vagy. Nincsenek korlátok.

Hah... mióta nagy divat a kpop, azóta folyton ilyen furcsaságokat látok a neten :C

2017. jún. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok bandát ismerek de csak 1-et szeretek és az a BTS,ettől függetlenül igenis kpoppernek érzem magam!
2018. febr. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6# Hülye kérdés hülye válaszokkal, de azért kedves utolsó:


Ha pl szereted Rihannát akkor te már "Americanpopper" vagy? Csak kérdezem.

2018. márc. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!