Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van olyan fanfiction oldal,...

Van olyan fanfiction oldal, ahol nincs sok kritérium?

Figyelt kérdés
Mint pl a merengőn megszabják a hosszát, a formáját, mindent... már a t..köm tele van velük

2017. jan. 15. 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Ha ennyire igénytelen vagy, akkor hagyd rá inkább.
2017. jan. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2017. jan. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Merire egyáltalán nem teljesíthetetlenek az elvárások, a hossz kb. 2 word oldal, a forma alatt nem tudom, mit értesz, mert formai megkötés nincs. Ja, hogy a helyesírással van probléma...? :) Azon lehet javítani. A Meri egyébként igényes közösség, szóval meg lehet érteni, miért ilyenek az elvárások.


De a Wattpadot és az FFnetet mondanám én is, ha mindenképp nullázod a Merit.

2017. jan. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem, szerencsére a helyesírással nincs gond. Csak néha-néha egy fejezet kicsit rövidre sikerül, mert ha folytatnám a történetet, túl hosszú lenne. Plusz a szöveg formázása sem nagyon tetszik ott. Mindenesetre köszönöm a válaszokat :)
2017. jan. 15. 19:19
 5/11 anonim ***** válasza:
Értem már, mire gondolsz a formázással (ebben az esetben meg is értem :)). Ha a fenti példák sem jönnek be, megfontolhatnál saját blogot. Több munka, de úgy néz ki, ahogy te szeretnéd.
2017. jan. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Lehet hogy az lesz végül... :) nagyon szépen köszönöm a segítséget :)
2017. jan. 15. 22:13
 7/11 anonim válasza:
Írhatsz, ha gondolod, hogy pontosan miről van szó, milyen fanfiction lenne. Ha jó, akkor az én oldalamra kirakhatod.
2017. jan. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A Myfict.com nevű magyar fanfiction oldal sem elvárásos, azonnal felmegy a fejezet.
2017. márc. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

a Merit én se szeretem a hülye html izé miatt.

fanfiction.net a kedvencem mert ott tényleg semmi kikötés nincs, ráadásul akármilyen perverz lehet az írásom,mert nem tudnak magyarul az adminok és sosem fognak kitiltani... muhahhhaaa :P

a másik jó cucc a wattpad mert oda még képekkel is illusztrálhatod a fejezeteidet.

2017. ápr. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

wattpad

fanfiction.net

archive of our own


Ezeken az oldalakon is teljesen normális írásokat találhatsz (főleg a második kettőn), de ezekre a kritériumokra nem csekkolnak le. Max. arra, ha mature tartalomnál nem állítod be a megfelelő kategóriát.

2017. máj. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!