Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Harmonizerek! Mostanában...

Harmonizerek! Mostanában rengeteg dolog történt a bandával. Ti mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés
Sziasztok! :) Gondoltam hátha van pár harmonizer akit hasonlóan foglalkoztat a lányok jelenlegi és a további helyzete, szívesen meghallhatnám a ti "teóriáitokat" és véleményeiteket a bandával kapcsolatban, akár itt a kérdés alatt egy válaszban vagy akár üzenetben. Sok minden van amit meg lehetne beszélni, csak nincs kivel.. :D Úgyhogy várom a válaszokat/üzeneteket! :)

2017. jan. 18. 23:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem az az érzésem, hogy eleve így akarták (nem a többiekre gondolok!!) Hisz ő énekelt a legtöbbet.
2017. jan. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! :) Egyébként én nemtudom már mit gondoljak, először hittem abban a hírben, hogy kirúgták, de most látva a lányokat a PCA-n nem vagyok benne biztos hogy valóban ez történt.. És tényleg Camila volt nagyon tolva amit nem is értettem (en is szeretem) de nem tudtam hova tenni, hogy miért o volt kiemelve a lanyok közül.
2017. jan. 19. 10:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Irtam privatba😉😍
2017. jan. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi!! :D Már ment is a válasz! :)
2017. jan. 21. 00:55
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Egyszerű miért ő. Ő volt a legnépszerűbb. Egymaga majdnem annyi követővel rendelkezik mint a másik 4 lány összesen.
2017. jan. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! :) Igen, igazad van, hogy neki van a legtöbb követője, ami már magában érdekes volt, de szerintem attól még nem feltétlen kellett volna kilépnie, legalábbis nem most..bár tudjuk, hogy sajnos semmi sem tart örökké, úgyhogy a jövőjére is gondolnia kell. Nagyon sajnálom, hogy elment, de természetesen támogatni fogom őt is ahogy a lányokat is. :)
2017. jan. 26. 20:51
 7/10 anonim ***** válasza:
De nem lépett ki hanem kirúgták gyakorlatilag. A Twitterjén kiírta hogy nem így és nem mostanra tervezte hogy szólókarrierbe kezd.
2017. jan. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én ezekkel mind tisztában vagyok, de szerintem, ahhoz, hogy kirúgják kellett Camila is (és ezzel most nem azt akarom mondani, hogy ő tehet róla) csak annyi, hogy látszott hogy eléggé kifele húz már es senkit sem lepett meg, hogy o "lepett ki" eloszor, az viszont már tobb embert, hogy ez ilyen hamar tortent. De ahogy írtad is o nem igy akarta, szerintem egyszerűen nem tetszett a management-nek, hogy egyre tobb szoló dologba kezdett es kitették. (Viszont ha ez így is történt akkor ezt a lépést marketing részről nem ertem, merthogy Camilat rengeteg ember szerette es követte ezalatal az 5h-t is es hat a mai világ egyik fő mozgató eleme a pénz) De mivel semmit nem tudunk konkrétan, ezért nem szeretnék találgatni mert rengeteg lehetőséget es magyarázatot lehetne ra találni, hogy ez mert tortent..
2017. jan. 26. 23:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Valaki tudna linket küldeni Camila twitterjéről?? Mindig nézem, de nem láttam, hogy kirúgták. Előre is köszönöm.
2017. jún. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Krumplibogár Néger válasza:

Én őszintén nagyon örülök hogy Camila kilépett!! A másik 4 lányt sokkal jobban kedveltem régen,és kedvelem most is. Szerintem amit ők 4-en összehoznak,hát az zseniális! Imádom egyébként az új Fifth Harmony-t de a régit is. Nekem ez a véleményem. Nem muszáj velem egyetérteni.

Harmonizer forever <3

2017. szept. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!