Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Valaki megmagyarázza?

Leónetta-Lolita kérdése:

Valaki megmagyarázza?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat olvasok olyanokat, hogy CAMREN (Fifth Harmony) meg, hogy Lauren és Camila együtt. Ezt nem értem, ők voltak együtt egy pár? Vagy mi? Azt tudom, hogy Lauren biszex, de Camila nem vallotta be.. és volt köztük valami? Vagy hogy jött ez a Camren közös név?

2017. jan. 21. 19:58
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Én tudjátok mit gondolok? Hogy szerintem volt köztük kapcsolat. Szerintem Lauren tényleg szerelmes volt Camilába, de Camilát jobban érdekelte, hogy mit gondolnak mások, ezért inkább nem vállalta fel. Látom én is hogy hogy néznek egymásra stb stb.. de valamiért mégsem jöttek össze úgy. És szerintem mindenkiben megfordult az a kijelentés, hogy esetleg Camila ezért is lépett ki a bandából. Erre most jöttem rá, hogy a starityn elolvastam a legújabb cikket Camilával kapcsoaltba! Szerintem Laurennek fájt a legjobban, hogy Camila így viselkedett... meg a sok posztolások tumblr-ön, mindig egymás mellett voltak stb. Akármennyire is elakarom hinni, hogy volt köztük valami, mindig ott van, mi van, ha csak rosszul látjuk? De most már mind1, mert többet úgysem lesznek együtt! Még barátokként sem!
2017. febr. 4. 17:16
 12/17 anonim ***** válasza:

Az nem csók volt csak arcra puszi🤔🙄🙄👊🏻

Lauren es Lucy pedig nincsenek együtt..😩😏😊

2017. febr. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha Lauren és Lucy nincsenek együtt akkor miért csókoloztak?? Egy barátot nem csókolgatunk.
2017. febr. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én csókolóztam már a barátnőmmel xD részegen egy buliba elég gyakran csinálnak ilyet a lányok.
2017. febr. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
De nem azt mondom hogy nincsenek együtt mert fogalmam sincs róla, csak azt mondom hogy egy csók nem kell hogy feltétlenül jelentsen valamit, főleg manapság...
2017. febr. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha tényleg együtt voltak akkor nem hiszem, hogy Camilát nagyon érdekelte volna mások véleménye.Emlékezzünk csak vissza arra az interjúra amikor Laurent megkérdezték kit csókolt meg legutoljára. és Camila mondta, hogy őt. és akkor hirtelen mindenki zavarba jött. meg a reakciók. Ezt én nem tudom elfelejteni.
2017. febr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
guerekek valamit tudni akartok Laurenrol csak irjatok:D kesz lexikon vagyok vele kapcsolatban.
2017. dec. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!