Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szeretnék írni egy rajongói...

Lizzy0721 kérdése:

Szeretnék írni egy rajongói levelet egy külföldön élő hírességnek aki a kedvenc színészem, szerintetek érdemes?

Figyelt kérdés

Nem titok, Samuel Barnett a színész neve és olvastam, hogy lehet rajongói levelet írni különböző hírességeknek,és lehet válaszként visszakapni egy autogramot, fényképes aláírást stb... Én ezzel meg is elégednék, nem várnám, hogy válaszoljon, hisz biztosan nagyon sok levelet kap. Találtam egy ilyen oldalt: [link] , ha tudtok angolul örülnék ha segítenétek a lefordításában, nagyjából tudom mit jelent, 6 éve tanulok angolt, de nem minden kifejezés tiszta. Szerintetek érdemes belevágni?

Vagy ha esetleg tudtok Samuel Barnetthez más megközelítést, tippet is szívesen fogadok:)



2017. jan. 22. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes, de ettől írjad csak!
2017. jan. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs mit nem értesz a honlapon 6 évnyi angoltanulással. Ott a címe és kész:


Fan Mail Address:


Samuel Barnett

Independent Talent Group Ltd.

40 Whitfield Street

London W1T 2RH

UK

2017. jan. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ:) a cím alatt volt ugye ilyen "ismertető" és abban nem voltam biztos teljesen, de azt is nagyjából megértettem, de a cím a lényeg.:)

Köszi:)

2017. jan. 22. 19:24
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon imádom Sam Barnettet, zseniális színész, minden álmom hogy találkozzak vele, de szerintem ez nem fog össze jönni:( ezért gondoltam ilyen levélre, hátha sikerül:)
2017. jan. 22. 19:38
 5/7 anonim válasza:
az én nagymamám amikor még 13 éves volt, írt egy eléggé híres színésznek egy ilyen levelet, és ő kapott autogrammot fényképpel! :) szerintem próbáld meg. én is tervezek ilyet.
2017. jan. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást, mindenképpen megpróbálom, egyszer élek:)) ha megpróbálkozol ilyesmivel akkor neked is sok sikert, csak összejön, mire valók az álmok, ha nem arra hogy kövessük őket:)
2017. jan. 23. 19:23
 7/7 anonim ***** válasza:

Én írtam csomó levelet, de sosem kaptam választ. Sajnos ez kb. esélytelen, amióta megszűnt Magyarországon a nemzetközi válaszszelvény, mivel nem tudsz felbélyegzett válaszborítékot küldeni. Anélkül már rád sem hederítenek. :(


De azért próbáld meg, vesztenivalód nincs, max. a levélküldés postai díja (mondjuk, ha már elsőbbségivel és nemzetközi tértivel küldöd, az sem elhanyagolható összeg....)

2017. jan. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!