Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért van az, hogy a Csillagok...

Miért van az, hogy a Csillagok háborúja film után a három főszereplőből csak az egyik futott be?

Figyelt kérdés

Gondolom senkinek se kell őket bemutatni (Luke, Leia, Han). Néha gondolkodom ezen, hogy egy ilyen kasszasikerű kultfilm után miért csak az egyikük lett A-kategóriás filmsztár? Pl. Mark Hamill miért nem lett sikeres? Annyival jobb és tehetségesebb színész lenne Harrison Ford? A másik két szereplő eltűnt, Mark Hamill legfeljebb B-kategóriás filmekben tűnik fel, de főleg színházi és szinkronszínészként lett foglalkoztatva.

Őszintén valaki válaszoljon nekem, a tehetség vagy valami más számított a karrierjükben?



2017. jan. 24. 12:15
1 2
 1/11 TR75 ***** válasza:
61%

Harrison Ford előtte is filmezett, ő akkor már a karrier elején tartott. Hamill és Fisher kezdők voltak.

Hamill nem is jó színész, ezt azért szerintem be lehet látni. Carrie Fisher talán egyfajta skatulyába került, esetleg túl problémás volt.

Harrison Ford viszont sármos, meg miegyéb, jó áru a hollywoodi piacon.

Szerintem.

2017. jan. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Erre már én is gondoltam hogy talán nem volt valami tehetséges a Mark Hamill.

Csak hát Hollywoodban vannak nála tehetségtelenebb emberek, akik rendszeresen szerepelnek kasszasiketű filmekben, ismert sztárok.Azért ajnározzák őket mert szépfiúk, tehetség nulla.

Ezzel az erővel Hamill-t is szerepeltethették volna még. Anno jóképűnek számított, állítólag aki a filmbéli anyját szinkronizálta, gyerekkorában szerelmes volt a filmből Luke-ba.

2017. jan. 24. 13:29
 3/11 anonim ***** válasza:
10%
Biztos azért, mert Harrison Ford zsidó, és jóban van Spielberg-gel, aki szintén zsidó.
2017. jan. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 TR75 ***** válasza:
100%
Mark Hamill szinkronszínészként viszont legendásnak számít, az általa megszólaltatott Joker például tényleg bitang jó.
2017. jan. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Muráti Emőke ***** válasza:
Obi (van Kenobi)
2017. jan. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 TR75 ***** válasza:
Valóban. Sir Alec Gunniess ismert színész volt. Oscar-, Golden Globe-, BAFTA-díj.
2017. jan. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
3-as ez nem volt vicces :( Szerintem mindenkinek megvannak a maga erősségei és mindenki máshogy tudta hasznosítani őket.
2017. febr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6%
mert tehetségtelenek
2017. febr. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Lehet, ő maga is jobban szereti azt a szinkronszínész szerepet. Lehet tehetséges, csak másban. Én nem is tudtam, hogy szinkronszínész. Ezek szerint beszél valamilyen idegen nyelven. Azért a színház is egy teljesen más világ, mint egy filmforgatás.
2017. febr. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem Hamill igenis jó színész, viszont a balesete után már nem volt szépfiú. Carrie Fisher pedig nagy alkesz volt, és öntörvényű.
2017. febr. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!