Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Fördős Zé vs. Benke Laci és...

Fördős Zé vs. Benke Laci és Schobert Norbi. Kinek adtok igazat?

Figyelt kérdés

2017. jan. 29. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagyok tisztában a történésekkel, de Benke Laci bácsit mindig is imádtam, már gyerekkoromban is néztem a műsorát, olyan embernek tartom, aki már letett valamit az asztalra, és a legmesszebbmenőkig tisztelem.
2017. jan. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
56%
Nem kellett volna a betegségbe kergetni Laci bácsit, nem érdemelte meg
2017. jan. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Schobert Norbi egy sarlatán idióta, aki nem normális tippeket osztogat... Most próbálja visszaszerezni szegény Benke Laci bácsin a kedvelőit, akiket elvesztett a Szegedi Tudományegyetem professzorának offolása miatt.
2017. jan. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Valaki el tudná küldeni az első posztot? Mert ha jól tudom nem Zé kezdte és nem is Norbi, hanem van egy 3. valaki, aki először kritizálta Laci bácsit, a Morning Showban hallottam, 0:50 körül, link:

[link]

2017. jan. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: Tibi atyán van erről egy cikk, talán pont tegnap írtak róla (nem vagyok Tibi atya fan, csak egy ismerősöm osztotta meg). Egy indexes blog írt erről és ebből robbant ki az egész - én így tudom.
2017. jan. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A Tibi atyás cikket én is olvastam, tökéletesen leírja amit gondolok erről az egészről!
2017. jan. 31. 14:06
 7/9 anonim válasza:
100%
Értem, köszi, megnézem
2017. jan. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Aki esetleg kíváncsi rá:

[link]

2017. jan. 31. 16:51
 9/9 anonim válasza:
100%
Nen tudom, ki az a Fördös Zé, de nem is érdekel. Laci bécsi a király!
2018. febr. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!