Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Most akkor mi is a helyzet...

Most akkor mi is a helyzet ezekkel a Disney-csajokkal és a Jonas brothers-szel? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés
Erre a Selena-Demi-Miley hármasra és a Jonas fiúkra gondolok. Ki kivel, hol, mit, mikor, miért? Én már nem tudom őket követni!
2010. máj. 6. 20:58
 1/3 anonim válasza:
Felapott nem különösebben tehetséges de jól eladható...(mert mint tudjuk a fogyasztói társadalom mindent befogad aminek szép a csomagolása)De most már sokkal kevésbé felkapottak mint régebben mert azért valjuk be maradandót nem alkottak.Én pl.: ettől a Justin Bieber-től kapok agyfaszt.Mert az biztos hogy nem a művei miatt hallgatják és ha valaki az mondaná hogy a kinézete miatt....AKKOKR SE!
2010. máj. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Joe Jonas jelenleg Demi-vel jár. Selena és Demi összevesztek. Miley és Nick sincsenek együtt. Kevin meg ugye megházasodott.
2010. máj. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nick es miley voltak legeloszor egyutt,aztan szakitottak.megjelent selena es nick vele volt egy kis ideig.ezert miley es selena osszevesztek es azota sem bekultek ki.nick szakitott selenaval.egy ideig voltak azok a hirek hogy demi eggyut van joeval.par honapja azt pletykaltak hogy miley megint osszejott nickel de szerintem ez nem igaz.es selena meg demi meg mindig jo baratok.
2010. máj. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!