Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ha autogramot szeretnék kérni...

Ha autogramot szeretnék kérni egy amerikai színésztől, hogy szerzek ottani bélyeget a saját címemre megcímzett borítékra?

Figyelt kérdés
Nagyjából mennyi pénz és mennyi idő az egész bonyolítása? köszi

2017. febr. 8. 22:00
 1/3 anonim válasza:

Sziasztok, ez egy jó kérdés. Minap küzdöttem ezzel, kislányom részére szeretnénk Amerikából autogram választ kapni. A postán megszűnt a nemzetközi válaszdíj szelvény és nem is tudják megmondani, mit lehetne tenni helyette. Ez azért nonszensz.

Van valakinek ötlete? Vagy tapasztalata?

Én is megköszönném....

2017. márc. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos ezzel a problémával én is szembesültem. Nemzetközi válaszszelvény megszűnt, külföldi bélyeg pedig itt nem kapható persze.

Egyik lehetőség - ezt szokták párat használni -, hogy rendelsz valamilyen netes oldalról bélyeget. De ha nem a hivatalos posta oldala szállít ide (kicsi erre az esély), akkor nem tudom, hogyan tudna egy magyar ember megbizonyosodni róla, hogy valamilyen ismeretlen, ellenőrizetlen helyről származó bélyeg valódi-e, használatban lévő-e...

A másik, hogy megpróbálod bélyeg nélkül. Az esély így viszont tendál a nullához. Én megpróbáltam, és persze semmi. :(

2017. ápr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 hosszúhajú ***** válasza:
vagy amerikai ismerős.. változott valami azóta? mi lett?
2019. ápr. 27. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!