Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek kik a legundorítób...

Szerintetek kik a legundorítóbb magyar hírességek?

Figyelt kérdés
Nekem Bangó Margit és az összes ingyenélő Berki féle
2017. febr. 12. 23:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Andy Vajna meg a pincsije. Meg Orbán.
2017. febr. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb. minden celeb, akit nyomatnak a tv-ben, meg a szennylapokban..főleg a semmirevaló ostoba fajta általad is említett Berki, továbbá Győzike, Pákó és hasonló kaliberű társaik. Az a szomorú, hogy szinte mindet ismerem, pedig se tv-t nem nézek,sem szennylapot nem olvasok..de valahogy mindig belebotlom ezekbe a senkikbe..
2017. febr. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Honnan jött pont a Bangó? 50 évet letolt a zeneiparban, elismert művész.. Csinálhat már bármit, valamit letett asz asztalra.


Győzike, meg a Pákó legalább vicces. A szakmájukhoz nem értenek, de kitűnő bohócok.

A többi celebbel meg nem kell foglalkozni, akkor abbahagyják. Vicces, hogy az internetnek hála már tényleg nem kell semmit csinálni a felfedezéshez. Ahol egy Tivy, meg egy Pumped Gabó saját műsort kap..


A legjobb az, ha nem is törődünk velük, Cesar Millan is ezt tanítja.

2017. febr. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vv aurelio,berki,habony,eperjes károly,ll junior,balázs,stohl,király viktor.
2017. febr. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Norbi és Réka, Tóth Gabi, Fluor Tomi, az összes VV szereplő.
2017. febr. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
37%
Gyurcsány Ferenc. (még zsidó is)
2017. febr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
72%
Shobert Norbi és Rubint Réka és az összes ÉNB szereplő
2017. febr. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szabó Zsófi, Gáspár Laci, Győzike, Pákó, Schobert Norbi, Tóth Vera.


Vera amúgy sokáig teljesen közömbös volt számomra, de amióta megműttette magát, hogy lefogyjon, valami hősnek képzeli magát, sokan sztárolják, és nagyon elszállt vele a ló. Nagyképű lett, qurvasminkes csücsörítős fotók, műhaj, önfényezés stb. De arról, hogy énekelne, új albumot adna ki semmi hír. Megélhetési celeb lett, pedig elvileg énekesnő.


Berkiről nem tudom kicsoda, de gyanítom ő is valami "sztárocska", és nem a tehetsége miatt híres. Róla pl egyáltalán nem tudom ki, és mi a foglalkozása ugy egyébként.

2017. márc. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szabó Zsófi g-cik-rva, Majkaparaszt, Orbán Viktor, Bayer se-gnyaló Zsóóti, Pumped Gabo, Sebestyén Balázs, Stohl András, Rippel fivérek, összes luxusfeleség-luxusku-va, Hajdú-(Utca)Sarka házaspár stb. stb.
2018. jún. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Ray86 válasza:
Az elmúlt 20 év alatt csak hulladékokat gyár a média. 99% akkora buta féreg, hogy már én szégyellem az, hogy magyarnak születtem.😒
2021. okt. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!