Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Milyen a BTS-es fiúk személyis...

Milyen a BTS-es fiúk személyisége? Egyenként. Miben mutatkozik meg?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy mennyire mondhatom magam A.R.M.Y.-nak...érdekelne, hogy milyen a személyiségük...én szerintem rosszul állapítom meg:/

2017. febr. 18. 00:03
 1/3 anonim válasza:
miért gondolod azt, hogy rosszul állapítod meg?
2017. febr. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt nehéz leírni. Nem tudod rosszul megállapítani, ha nézel róluk műsorokat amikben szerepelnek. Szinte minden műsort végignéztem róluk és még így is nehezen tudom megfogalmazni rendesen hogy milyenek is ők. :D Az biztos, hogy nagyon egy színes banda.


Taehyung (V) a legfurább tag. Ezt a furaságot jó értelembe kell venni, nagyon vicces és értelmetlen dolgokat tud mondani illetve csinálni. :D Nekem ő a kedvencem pont az egyedi személyisége miatt, nem mindennapi fiú. Kicsit szégyenlős de nagyon barátságos, a zárkózott, nyugisabb emberek számára idegesítő lehet (mint Suga). Taehyungot elég hiperaktívnak, hangosnak és sok oldalúnak mondanám. :D Örök gyerek típus.


Jungkook is hasonlóan jó humorérzékkel van megáldva mint Taehyung, nagyon jól ki is jönnek. Ő is a dork tagok közé tartozik xD Szerintem rajta lehet a legtöbbet nevetni, az arca eleve szerintem aranyos és vicces ráadásul a viselkedése is az. Az idők során (lehet hogy én látom rosszul) de egy kicsit beképzeltebb lett mint volt, de még így is nagyon szerethető. Szerintem ő a legtehetségesebb a csapatban.


Suga az ellentétje Jungkooknak és Taehyungnak. Egyszer úgy is nyilatkozott, hogy Taehyung számára a legirritálóbb tag (lehet hogy nem így fogalmazott de erre célzott). Suga a Swag, mindig próbálja a menő oldalát mutatni ami néha kudarcba fullad. De nembaj, ő a mi menő gyerkőcünk.

Suga az a befelé fordulóbb típus aki szeret egyedül lenni és imád a munkájával foglalkozni (nem mintha a többiek nem imádnának de Suga jobban hangoztatja ezt). Olyan a viselkedése mint egy grandpa, sokat zsémbelődik. Eddigiek alapján szerintem ő J-Hope-al jön ki a legjobban, vele szokott bolondozni a legjobban. Nekem ő a harmadik kedvencem mert hiába nem az a hangoskodó tag, mégis vicces tud lenni mégha ő azt legtöbbször nem is direkt csinálja


Jin a BTS "hercegnője". Egy igazi konyhatündér és imád enni. Sokat foglalkozik a megjelenésével. Kedvenc színe a rózsaszín és szereti a Disney hercegnőket is, ezért kapta a "princess" becenevet. Nem hétköznapi dolog ez, de nekem tetszik. :D Ő a csapat anyukája is, ő főz a fiúkra, takarít és mindenben nagyon odafigyel rájuk. Az egész viselkedése is olyan mint egy anyáé. XD Azt hozzá kell tennem, hogy ő a legrosszabb táncos a csapatban, de az évek során még így is sokat fejlődött hála a kitartásának.


Rap Monster a legperverzebb rag. A külsejével ellentétben ami azt mutatja, hogy ő a kemény fiú, igazából nagyon aranyos és szeretnivaló személyiség. Nagyon jól tud angoul és emellett nagyon okos is, a csapat esze.


J-Hope is a hangosak klubját erősíti. A nevetése mindent felülmúl. Sokat szokott viccelődni. Nagyon jó táncos,imádom ahogy a Boy Meets Evilben is táncol. Ő is igazán társaságkedvelő ember, én személy szerint imádom a személyiségét. Valahogy mindig jó kedvre tud deríteni, imádom. Nem szokott hezitálni azon hogy mit mond ki, ami a szívén az a száján.


Jimin a legaranyosabb és a legszeretnivalóbb tag. Úgy gondolom ő a legérzékenyebb és a legromantikusabb tag. Ironikusnak mondanám talán a személyiségét ami jópofa.


Rengeteg koreai csapatot ismerek, a legrégebbiektől a legújabbakig de hozzám a BTS áll a legközelebb. A zenéjük, a tehetségük és a személyiségük teljesen lehengerlő. Sokan tartják túlértékeltnek őket de nincs valóságalapja. Tény hogy jelenleg ők is a legnépszerűbb csapatok táborát erősítik és talán nekik van a legtöbb rajongójuk, de az IGAZI rajongó igazán kevés. Sokan csak divatból szeretik őket ami elég elszomorító. Nagyon szeretnivaló banda tele különboző személyiségű tagokkal ami még különlegesebbé teszi őket.

2017. márc. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az utolsó mindent leirt

én egyébként olyan vagyok mint V,mindig a b*lfszságokat csinálom xDDD

2018. máj. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!