Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Jake Gyllenhaal...

Szerintetek Jake Gyllenhaal jó pasi?

Figyelt kérdés
Barátnőm irtóan odavan érte, és érdekel, hogy mások is jó pasinak tartják e, vagy csak barátnőmnek az "élete szerelme" ?:D
2017. febr. 19. 23:36
 1/5 anonim válasza:
100%
Jó hát!!:)) Ízlések és pofonok, de én pár éve "figyeltem fel" rá úgymond és szerintem tipikusan az a pasi akire ha ránézel azt mondod, hogy Na benne van valami... A szemei pl:) Ezen kívül nagyon normális, jófej, nem celebeskedik és zseniális színész. Őt csak imádni lehet :D
2017. febr. 20. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be. De én így vagyok több olyan színésszel is, akik a nők többségének tetszenek. Pl Brad Pitt, George Clooney, Tom Cruise, Dicaprio, egyik sem az én világom, más nők meg odavannak értük, hogy ilyen meg olyan helyesek. Ez ízlés dolga mindenkinél.
2017. márc. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem is nagyon jó.:) Eszméletlenül tehetséges színész, szinte minden filmjét imádom, interjúkat néztem vele, és kiderült, hogy nagyon vicces is.😄 plusz nemrég láttam egy videót, amiben énekelt, és az is jól megy neki🤤😍 Szóval főnyeremény😁
2017. ápr. 15. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé.
2017. nov. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Alappp
2020. okt. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!