Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hallottátok az új hírt Bradley...

Hallottátok az új hírt Bradley Steven Perry-ről?

Figyelt kérdés
Képzeljétek el, lejöttünk a tengerpartra, Olaszországba, és megláttam őt és a testvérét. Én meg nem tudom mit tegyek. Rajongója vagyok és nem tudok angolul. Németet tanulok, 8-os vagyok. Magyarországon. Magántanuló. Szerintetek ha újra látom, odamenjek hozzá? Segítsetek...::)))!!!

2017. febr. 28. 16:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, és oda vagyok érte! Imádom! Nagyon cuki!...:::)))!!!
2017. febr. 28. 16:10
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem hallottuk. Szia.
2017. febr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

Hát szinte biztos vagyok, hogy se magyarul, se németül nem beszél. Az meg, hogy magántanuló vagy, nem értem, hogy jött ide.

Tanulj be néhány mondatot angolul, például ilyeneket, hogy 'szia, készíthetnék egy fotót rólunk?" vagy valami hasonlót, aztán hajrá.

2017. márc. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, de szeretem és nem tudom mit tegyek. Amúgy tudjátok ki az? Mert ha nem akkor hiába adtok tanácsot, ha nem tudjátok ki az....
2017. márc. 2. 17:01
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Valami Disney Channel-es gyerek, nem? Amúgy meg édes mindegy, hogy ki az, biztos hozzá van szokva, hogy odamennek hozzá. Mondjuk lehet nem értékelné túlságosan, hogyha megzavarnád nyaralás közben.
2017. márc. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Képzeljétek. Odamentem... Megnézett, aztán a bárra mutatott... És elmentem vele. És megértettem amit mondott. Úgy nagyjából... Holnap újra találkozunk...:::)))!!!
2017. márc. 3. 16:24
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
Elszabadult a fantáziád kicsi lány, mesèket a füzeteidbe írj inkább.
2017. márc. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!