Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » MJ fanok! Ti hogyan reagálnáto...

MJ fanok! Ti hogyan reagálnátok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ez csak puszta kíváncsiság, mert erdekel a reakciója másoknak erre 😁

Ti hogy reagálnátok ha egy nap egy fekete auto állna a házatok elött (tegyük fel egy kertes ház egy hálószobával egy konyhával emelettel (es ott tovabbi 2 szobaval) 2 fürdővel(egy lent egy fent) és egy garázzsal) majd MJ szállna ki belöle?😱 Ezt spékeljétek meg azzal hogy hozzátok tartana ugyanis ő rendezte meg a halálát hogy leszálljon rola a média és nyugodtam élhessen. Ráadásul titeket kérné meg rá hogy elszállásoljátok, ugyanis nincs egyenlore hol laknia.😖


A kérdések amikre még érdekelnek a válaszok:

-Melyik szobába tennétek ha csak egy kihúzható kanapétok van (merthat megis csak MJ egy saját szobát megérdemelne, nem??)?🏡

-Változtatnátok az étrenden (értem én most arra hogy különlegesebb ételeket vennétek vagy a megszokott ``néha hideg vacsi´´ maradna?🍳

-Hogyan próbálnátok beszélni vele (milyen nyelv, illetve milyen sűrűn)?💬

-Miről beszélnetek vele?❓

-Mennyi ideig hagynátok hogy nálatok maradjon?🕑

-Zavarban lennétek vagy örülnétek?👥

-Mennyire lennétek közvetlenek?😊

-Ha kellene valami leküldenétek a boltba?🎈

-További reakciókra is kiváncsi vagyok ha valami még eszetekbe jut, és remélem mindenre válaszoltok majd!

Szeretünk MJ❤❤❤❤❤



2017. márc. 13. 18:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Ha ez az eset megtörténik, én már elmúltam 18, ő pedig tud majd magyarul. 😁

De amúgy én külön szobát adnék, azt ennénk amit Ő akar, és minden úgy lenne ahogy Ő akarja.

Mikor meglátnám először is agyonpuszilgatnám.

Eleinte biztos zavarba lennék, de aztán biztos elmúlna.

Bárcsak megtörténne...

2017. márc. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Először is lefagynék a meglepettségtől, és elvinne a rohammentő, Michael még eljönne a korházba meglátogatni, aztán elküldenén a szüleimet és a tesóimat el innen, jó messze, Michael és én laknánk egy házba, minden úgy lenne ahogy ő akarná, örökre maradna,és velem aludna egy szobába, és örökre velem maradna ;)
2017. márc. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
👌
2017. márc. 22. 15:21
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Fhu, lesokkolna, percekig csak nézném, hogy mit keres itt, majd elpirulnék, aztán szólni nem bírnék annyira meglepődnék. Ezután beinvitálnám, kávéval teával üdítővel kínálnám amit kér, aztán angolul elmondaná, hogy mit szeretne kérni tőlem.Majd végig gondolva a lehetőségeket szerintem az egyik emeleti szobába tenném, hogy legyen egy külön szobája. Semmiképp nem ő választ, mert mégis csak én teszek neki szívességek, hogy elszállásolom. De persze nem a legótvarabb, lebénább ágyat adnám, hanem úgy kényelmesen, de saját szoba, privát szféra.

Az étrenden talán annyiban változtatnék, hogy megkérdezném mit kér, mit főzzek, honnan rendeljünk mit kíván vacsira. Persze nem mindennap, csak amikor van időm.

Angolul, amikor pl jönne a nappaliba reggel megkérdezném hogy aludt, szeretne elmenni valahova stb. Egy idő után ha az elején nem mondja el, akkor megkérdezném, hogy miért rendezte meg a halálát, kérdezgetném az életéről, zenéjéről stb.

Amíg nem kezd idegesíteni az együttélés, vagy amíg nem akar elköltözni addig maradhat :D

Örülnék, de emellett iszonyú zavarba lennék h MJ az én otthonomba....

Eleinte tartanám a távolságot tuti, közvetlenebb majd csak akkor ha ő is nyitott rá.

Nem küldeném boltba, mert felismerhetik, de ha ő bevállalja akkor elengedem a boltba.

Emellett ismerőseimnek akik szintén fanok nem tudom hogyan mondanám meg h hahó itt van MJ.

2017. márc. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
egy saját külön szobát adnék neki ami e legszebb a lakásban nem egy kicsit változtatnék mert ugye ő vegetáriánus volt angolul beszélnék vele hogy megértsük egymást de tanítanám neki a magyart és majd magyarul is tudnánk kommunikálni az életünkről beszélnénk ameddig akar ott maradhatna nagyon örülnék hogy nálunk lenne közvetlenek lennénk ha már annyira jó barátok lennék leküldeném a boltba de nem annyira
2017. márc. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Hát szimplán fangörcsöt kapok és elájulnék 😂

Ja amúgy el tudom magam képzelni hogy:

-" Michael elfogyott a tej hozz már egy litert a közértből lègyszíves!" 😂💙

2017. jún. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ezek jóóók💕
2017. aug. 24. 19:46
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Nos. A reakcióm először is nevetnék és sírnék egyszerre a boldogságtól. Majd miután már visszatértem a Földre, azonnal beszereznék némi pénzt és pár ruhát neki meg nekem, hogy elvegyülhessünk. Majd ezután szereznék neki egy hamis útlevelet, igazolvány stb. majd felszállnánk egy gépre és elrepülnénk jó messzire, mindörökre egymás kezét fogva. Vissza sem néznék és még a napot, a holdat, a csillagokat is lehoznám, neki mindent.
2017. szept. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon örülnék!

Körbevezetném a házban, aztán megbeszélnénk hogy mit szeretne enni/inni.

Elmennénk vidámparkba, mert imádja a vidámparkokat. (ugye bár neki is volt Neverland) Persze álcában jön ki a közösségbe. Vennénk fűszeres rágót mert azt is imádta :) Elmennénk az állatkertbe is :)

2018. febr. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De aranyosak vagytok. Tök jó.
2018. júl. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!