Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Hujber Feri...

Szerintetek Hujber Feri valami szekta tag lett, vagy csak a kábítószer áll a háttérben?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok a facebook postjairól meg a mokkás szerepléséről? Drog, feltűnési kényszer vagy vallási szekta áldozata lett?

2017. márc. 13. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kovetem, mit csinal. De mar a vmi amerika elso resze ota ilyen. Valami durva lelki, idegi baja lehet. Az a maniaja h meghokkentsen es kiboritson embereket a hulyesegivel, es kozben intelligens, elvont, mindenki felett allonak tartja magat. Naray kiakadps posztja ala is annyit birt odafirkantani, hogy "csak o nem erti az egyszeru embereket"?
2017. márc. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kozben felneztem fbra, es pont szembejott velem, akkor erre gondolsz. Nem fogom megnezni a videot, a kepem is latszik h nem normalis a tekintete, szerintem zart osztalyon fog kikotni lassan. egy eletre.
2017. márc. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Müller Péter: Jóskönyv, meg férfi-női energia... az a baj, hogy szerintem nem minden hülyeség, amit összehord. Bár mondjuk nem vagyok elég tájékozott a drog-ügyeivel kapcsolatban. Nem tudom, nem látom tisztán, de mindenesetre érdekes egy katyvaszba került.
2017. márc. 14. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Igazából drogok is okozhatnak skizofréniához hasonló tüneteket, szóval vagy drogok vagy skizó...


Azt nem hiszem, hogy megjátszaná, szerintem igen kevés ember van aki hírnévért cserébe bolondnak/drogosnak mutatná magát. És már régóta híres, miért pont most?


Amúgy isnerek skizofréneket és nagyon jellemző tüneteket mutat, pl. saját fogalmakat és szavakat találki...

2017. márc. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha valaki észre vette volna ő egy szinész,és több oldal is ír arról hogy csak megjátszotta. Lásd: [link]
2017. márc. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ő egy színész, ez oké. Az, hogy több oldal is írt róla, semmit nem jelent. Tényeket ez még nem tár fel.

Bár mondjuk, ha annyira ez a megvilágosodott cucc lenne fontos neki, nem egy ilyen műsorban feltünősködne.

2017. márc. 15. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
VVTiv-Tivy ugyanezt eljátszotta, amikor előtte semmi baja sem volt, a stúdióban pedig drogosként viselkedett. Hujber ötlete nem eredeti.
2017. márc. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!