Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hírességbe vagyok szerelmes?

Hírességbe vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
Van egy énekes, aki nagyon híres, és pár éve találtam rá. Én szerelmes vagyok belé. Nem, nem holmi kinövendő rajongásról beszélek, tényleg nem. A nap 24 órájában rá gondolok, a hét 7 napjában. Nem magyar nemzetiségű, és elég nehéz a nyelv amit beszél (még csak nem is latin betűkkel írnak, tehát gondolhatjátok). Az utóbbi időben elkezdtem tanulni, olyannyira, hogy alapszinten beszélgetni is tudok, az írás tökéletesen megy. Tudom, hogy "a hírességeknek mindig a szép oldalukat mutatják", és megértem. Viszont láttam már róla sírós, smink nélküli, reket hangon éneklő, kínos, stb. videókat is, és így is szeretem. Tényleg nem rajongás, hosszú ideje érzem. A mosolya, a hangja, a mozgása, a viselkedése, egyszerűen csak megőrjít. Nem mindennapi személyiség, és leginkább ez fogott meg benne. Meri felvállalni magát annyi ember előtt. Korkülönbség is van köztünk (5 év..) de jelenleg nem tudok mit tenni ellene. TT
2017. márc. 25. 10:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
és mi a kérdésed?
2017. márc. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hogyan oldjam meg ezt..
2017. márc. 25. 10:51
 3/10 anonim ***** válasza:

Majd kinövöd.

Ki az a csoda?

2017. márc. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Ez nem igazi szerelem, mivel nem ismered őt valójában, ez csak rajongás, akkor is, ha nem tetszik neked a kifejezés.
2017. márc. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ki az illető? Egyébként rengeteg ilyen kérdés van itt, olvasgass. ;)
2017. márc. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
Hasonlo helyzetben vagyok. Ha gondolod írj :)
2017. márc. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
Kpop, ugye? 😏 Sajna ők túl tökéletesek, az a baj...
2017. márc. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen... kpop..

😄😭

2017. ápr. 10. 10:41
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem értek egyet azzal aki azt gondolja, ez nem szerelem. Ha egy iskolatársamba vagyok szerelmes, róla se tudok többet mint egy "sztárról" akit nap mint nap tolnak a képembe, olvasok róla, tudom hogy mikor mit csinál...az más téma, hogy lehet hogy amiket gondolsz a személyiségéről, azok tükrözik a valóságot. És így talán egy illúzióba vagy szerelmes. Sajnos a tapasztalat szól belőlem, velem is megtörtént ez egy híres emberrel, aki nem magyar...15 év szenvedést és fájdalmat nem lehet rajongásnak nevezni...százezreket költöttem rá hogy a közelében lehessek, a kezét fogtam, megöleltem...és mindig csak rosszabb volt ettől az életem...mert tudtam hogy nekem ő mindennél fontosabb, rám meg csak a pénzemért mosolyog...ebbe bele lehet őrülni, úgyhogy próbáld meg elfelejteni valahogy...tudom, lehetetlen, de el kell hogy távolodj töle érzelmileg!
2017. ápr. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
88%
Az, hogy elolvasod, amit a PR-gépezet kitesz, hiányokat kitöltöd a képzeleteddel, még nem fogod ismerni. Az iskolatárssal kicsit előrébb van az ember, mivel egy közegben vagytok, az igazi valóját láthatod, viszont őt is csak a tényleges megismerkedés után lehet megismerni.
2017. ápr. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!