Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Stohl András karrierjének...

Stohl András karrierjének most végleg annyi?

Figyelt kérdés
Az autóbaleset után lassan el is búcsúzhat a szakmájától? Talán örökre?
2010. máj. 12. 23:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
majd elválik... de szerintem igen!
2010. máj. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is! De azt hiszem,meg is érdemli,mivel nem ez volt az első ilyen ügye!
2010. máj. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem. Sztár, majd megint kihúzzák a lecsóból, krokodilkönnyek és nem kell 1 év, és ismét a szenny Rtlklub adón láthatjuk.
2010. máj. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb mindent elfelejtenek a "Bucinak". Hét éve is volt egy hasonló balesete, akkor ugyan csak ő maga sérült, akkor is a fejére koppintottak, akkor is fogadkozott, aztán tessék... Alapvetően nem rossz színész, de emberként, hát...
2010. máj. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Most minden munkahelyén egy kicsit jól megbűntetik, aztán csak elveszik a jogsiját egy időre legfeljebb.
2010. máj. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én nem hinném. Minden csoda 3 napig tart. Nézd meg Zalatnayt, leülte a büntetését, ok, már nem sztár, de mégse tört derékba a karrierje, ráadásul már 60-on is túlvan.
2010. máj. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%

Remélem, hogy igen.


Nem való a társadalomba olyan, aki szeret részegen száguldozni. (első botlás bocsánatos, másodiknál küldeném az elvonóra, harmadikra börtön életfogytig)

2010. máj. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
61%
Remélem NEM.
2010. máj. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%

remelem igen, rohadt alkoholista, nekem eddig is gyanus volt, hogy valami nem stimmel a palival, de mostmar itt a (enm elso) bizonyitek. egyebkent pedig ugy gondolom, hogyha a csaszar elodot igy meghurcoltak, akkor bucit is.


egyebkent meg


"vigyazzatok az autoSTOHL"

2010. máj. 13. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Jóllehet vége a karrierjének is meg a szabadságának is, de egyik se lesz permanens. A szakmában (joggal) elismerik, úghogy ha leüllepszik a téma és letölti a büntetését, szépen vissza fog térni, mint császár v. zalatnay, persze egyik se túl keresett, de megélnek a háttérben.


Egyébként én komoly pénzbirsággal büntetném (minden sérültnek 3-3mft + perköltség), továbbá kötelező alkohol és drog elvonó, 1,5-2 év fogházbüntetés 3-4 évre felfüggesztve (márha nincs érvényben felfüggesztettje... ha van, akkor ezis+azis és nincs apelláta), vezetéstől eltiltás (legalább 10 évre, mert visszaeső), illetve közügyektől eltiltás.

2010. máj. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!