Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek ez hogy lehet?

Szerintetek ez hogy lehet?

Figyelt kérdés

Ki vagyok akadva! Nemrég csakúgy rákerestem, és olvastam nemrég, hogy elvált egymástól 5 éve a Danny de Vito és a felesége Rhea Pearlman. Le vagyok döbbenve, mert azt gondoltam ők egy boldog pár akik sírig együtt lesznek. Maga a volt felesége nyilatkozta azt, hogy azért válik mert szerinte a férje nem tud megváltozni, flörtöl más lányokkal és gyakran félre is lépett, az utóbbi 10 év számára csak látszat házasság volt, a gyerekek miatt maradt vele megvárva amíg nagyobbak lesznek.

Engem azért döbbentett meg ennyire, mert nagyon régen olvastam róluk újságcikket, amiben maga Danny de Vito vallott arról, hogy milyen nehezen talált magának anno barátnőt és sokat bántották kortársai és más lányok a magassága miatt, gyakran gúnyt űztek belőle. Aztán egy nap feltűnt az életében Rhea, az első nő életében akit nem zavart a magassága (azelőtt volt mielőtt híres lett).

Most meg kiderül megcsalta rendszeresen??

És én még azt hittem meg fogja becsülni ezt a nőt akit elvett. Lehet nem egy szépség a felesége, de szerintem ő lehetett az egyetlen nő aki önmaért szerette, azok a nők akikkel megcsalta azok csak a hírnevéért voltak vele.

Valljuk be akármilyen jó színész és tegyük fel jó ember, ha nem lenne híres színész nem hiszem hogy a nők keresnék a kegyeit. Nekem nőként egyáltalán nem lenne az esetem így se hogy híres.

Mondhatni jól meghálálta szegény nőnek hogy amikor senkinek se kellett és maga is senki volt mégis őt választotta és hozzáment.

Minden férfi ilyen, ha tehetné csak bombázókkal jönne össze, főleg ha hírnév is társul hozzá??



2017. ápr. 16. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Jajj, annyira imádom ezeket a pletykákból élő embereket... Nem ismered őket személyesen, fogalmad sincs a családi hátterükről. Lehet, hogy valami sokkal nagyobb tragédia történt, amit nem akarnak nyilvánosságra hozni,ezért ezt a magyarázatot választották. Ne foglalkozz ezzel, nem vagy nyomozó, hogy mások (akár hírességek) magánéletébe vájkálj. Éld a saját életed.

Nem mondom, hogy én nem szoktam soha pletykálni, sőt. van egy pár híresség akit imádok, és figyelemmel kísérem a magánéletét. (már amennyit lehet belőle). De ne gyárts alaptalan elméleteket olyan esetekről, amiknek fogalmad sincs a háttérsztorijáról...

Egyébként kérdésedre válaszolva, sajnos elég sok ilyen férfi van, volt és lesz is. :/

2017. ápr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A híres emberek azt hiszik nekik mindent lehet, és alanyi jogon jár. Magyar énekesnő (? - kérdőjel mert Fásy mulatós) unatkozott, apa dolgozott hogy anyának legyen pénze szolira, műszempillára...- rámászott az első pasira aki szembe jött. Figyelmen kivül hagyva saját családját, férjét és gyereket, a másik kapcsolata meg végképp mindegy... mert neki kell:)
2017. júl. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!