Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kardashianék mire büszkék?...

Kardashianék mire büszkék? Mire van akkora arcuk? Mitől lettek ők példaképek?

Figyelt kérdés

Először is mindegyik plasztikázott, egyikük sem természetes, még Kendall sem, mégis el vannak ájulva tőlük. Az a túljátszott valóságshow, amit adnak róluk, egy szenny (valószínűleg), mint az összes többi. Az agyonplasztikázott Kylie,mint egy üzletasszony tetszeleg a sminkcuccaival, amikhez annyi köze van, hogy a nevét adta hozzá és vagyonokért árulja.

Ott van a lóarcú Kim (Szegény lovak). Jóindulattal sem lehet egy szép nőnek nevezni, még a kilónyi vakolattal az arcán sem, anélkül meg egyszerűen förtelem. Vagy ott van a terebélyes hátsója, amire annyira büszke. Hát sajnos volt szerencsém retusálatlan képet látni róla...undoritó.

Kendall pedig közel sem olyan szép, hogy mindenkinek el kelljen tőle ájulni. Bár ez persze ízlés dolga, de neki aztán teljesen átlagos arca van, tucat. Ott van például Palvin Barbi, az ő arca karakteres, megmarad az emberben, vonza a tekinteteteket, de Kendall arcában semmi különleges nincs.

Szóval hogy lehet egy ilyen család, ilyen műnőkkel példakép, ikon vagy bármi? Egy torz kép az egész, amit ők mutatnak. Elég csak ránézni a 19 éves Kylie Jennerre, és ő millió tinilány példaképe, a szétplasztikázott testével. SEMMILYEN értéket nem képviselnek, miért vevők erre az emberek??

A csapból is ők folynak, beléjük botlik az ember, ha akar, ha nem.

Én kb. 1-1,5 éve néztem végre utánuk, hogy mégis kik ezek, de semmi különlegeset nem látok bennük. Az összes egy penzehes, elkényeztetett, romlott ember. Mit tettek le az asztalra?



2017. máj. 19. 08:35
 1/8 anonim ***** válasza:
40%

Én mwg most nézem, hogy ki a fene az a Kylie Jenner?

Hát ő is ugyanolyan mint akiket szidsz azok a Kardashianék.

Csak annyi a különbség, hogy az a Kylie még fiatal. De pár év múlva ő is agyonplasztikázott lesz, mert másban nincs tehetsége..

2017. máj. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy kalap alá tartozik az összes. Kylie már most szétplasztikáott, pedig nincs még 20 éves se.
2017. máj. 19. 08:50
 3/8 Sunshinedoll ***** válasza:
0%
Szerintem szépek :)
2017. máj. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%

Nekem sem tetszenek. Kimnek van egy agyonsminkelt férfias feje,két rövid tuskó lába, egy ormótlan nagy valaga,ami ugye háj fenék,még véletlen sem izom. A haja is toldott... Max a mellei jók,azok nyilván természetesek. Ennyi puccban bármelyik Havanna lakótelepi,elhízott kismama is lehetne Istennő.

Kloénak meg irtózatos nagy parasztlány pofája van.

2017. máj. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem r*b@n* mind.
2017. máj. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Akiknek ők a példaképek azokat szánom:D
2017. aug. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia,én is leírom a véleményemet,bár tudom,hogy 1 éve írtad ki a kérdést.Szerintem is műek,túlplasztikáztatottak stb,és nem tudom miért ők a pédaképek..de nekem például Kylie kifejezetten szimpatikus és nem vagyok fan,de mivel a csapból is ők folynak,valamennyire követem az életüket.Szerintem igaz,hogy nem természetesek,de szépek így is,igaz,akkor sokkal szebb volt pl.Kim, mikor természetes volt.És akiknek ők a pédaképek..azokat azért én is sajnálom :D
2018. máj. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért példaképek a mai fiatal generációknak, mert szimpatikus az életmódjuk: semmittevéssel, ingyenéléssel multimilliomosnak lenni, egész nap a közösségi médián lógni meg gazdag pasikkal kefélni, tehát abszolút 0 munkával 20 évesen olyan gazdagnak lenni hogy sok üzletember, színész, író vagy sportoló csak álmodhat annyi pénzről. Mellette ez a "gazdag énbármitmegtehetek rosszlány" imidzs, persze hogy a sok dolgozni, tanulni nem akaró, agyonbotoxozott nőket sztároló gimnazistának ilyenek a példaképei. Manapság amúgy is nagy divat hogy minél kevesebb értéket képvisel valaki, minél elítélendőbb az életmódja, tevékenysége, annál nagyobb sztár lesz belőle. Lásd füves rapperek, semmirekellő focisták, vagy éppen ilyen "reality sztárok". 0 munka, 0 megteremtett érték, botrányok, és ezért kapnak dollármilliókat. Ez mondjuk nem csak az ő hibájuk, hanem az egész emberiségé, hogy idáig eljuthattunk. A tűzoltó meg keres 120 ezret havonta, a focista meg 120 milliót. Melyikük a hasznosabb? Szerintem nem a focista.
2018. máj. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!