Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tényleg igaz az, hogy Kristen...

Tényleg igaz az, hogy Kristen Stewart terhes? Vagy ez még mindig csak pletyka?

Figyelt kérdés

Olvassa el aki csak tudja, mert() eléggé hihető, de ha így van, akkor jajj. Ha valaki tud valamit akkor azt legyen szíves írja le! Előre is köszönöm.


www.storyonline.hu/vilaghir/apa_lesz_pattinson/24307/


2010. máj. 17. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
nem igaz... de belegondoltam milyen ronda és szőrös gyerek lenne az... szerencsétlen XD
2010. máj. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jajj istenem, dehogy terhes... Egyik nap Robert, Kristen meg Taylor voltak az Oprah Showba és ott megkérdezte tőlük a műsorvezető tőlük, hogy járnak e? Erre Robert elkezdi POÉNBÓL(!), hogy Kristen terhes. Ergo nem, csak egy pletyka.


Nézd:

[link]

5:28-tól =)

2010. máj. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség bocsika, hogy terhes. Most lett 20 éves nerég, Rob kijelentette már h együtt vannak, de azt is mondta RP. hogy ő majd olyan 30 éves korában szeretne apa lenni... Meg minden... hagyjuk! Nem terhes, ez a lényeg!!
2010. máj. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A cikk elején: a világ legismertebb vámpírja

hát én ezt nem mondanám, azt a Bélát (akinek nem tudom a vezetéknevétXD) sokkal többen ismerik.

Nem. Szerintem nem terhes, vagy csak élethűen akarja eljátszani a BD-ban Bella szerepét.

2010. máj. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lugosi Béla,, heeeh? =)
2010. máj. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is hihető,de tényleg fiatal még.Mondjuk azok a cikkek tényleg bizonyítékot adnak
2013. aug. 13. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!