Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nagyon szeretnék Bruno Marsal...

Nagyon szeretnék Bruno Marsal találkozni és ez egy nagyon nagyon nagy vágyam! Hogyan lehetne?

Figyelt kérdés
Szerintetek ha a koncert után megvártam volna a hátsó bejáratnál vagy esetleg a szállodájánál sikerült volna? Mert hallottam már h nagy sztárokat így megvárnak! Szerintetek ha amerikában így esetleg mennék lehet hogy találkoznék vele? Vagy hogyan?

2017. jún. 2. 19:56
 1/8 A kérdező kommentje:
Kerlek valaszoljtaok!!
2017. jún. 3. 12:51
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem látok rá sok esélyt hogy ment volna úgy ahogy leírtad. A biztonsági őrök és a szállodák személyzete mindent megtesz hogy a rajongókat "likvidálják". Én sok évig futottam egy nemzetközi híresség után. Hiába tudtam hogy melyik szállodában van, még a szálloda közeléből is elküldtek a szálloda dolgozói. Ezt rajongóként fájdalmas megélni. 10 év után végül találkoztam a "kedvencemmel" kétszer is, közös fotó, ölelés, de mindenzt Meet&Greet formájában. Tehát ki kellett perkálni egy jelentős összeget érte.
2017. jún. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És Bruno Marsnak ilyenje nem lesz valamikor? Mert en errol meg nem hallottam marmint ilyen talalkozorol!!! Nekem a csaladomban hires enekesekkel mar sikerult a talalkozas igy h megvartak hatul de en annyira es amnyira szeretnek vele talalkozni h meg ki is fizetnem!! Bruno Marsnak volt már ilyen? Es ha ien gondolom Amerikaban lenne! Ott csak siman nrm futhatnek vele ossze?
2017. jún. 3. 15:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Ennek részletesen utána kell nézned, én nem tudom megmondani, mert nem szeretem Bruno Marsot, vagyis hát nem foglalkozok vele, így nem tudom. Lehet hogy lesz lehetőség rá ilyen VIP jegyek vásárlásával vagy hasonlóakkal találkozni. Az amerikai összefutást szerintem felejtsd el. Vízumot sem kapsz csak úgy, ha ki is jutsz egy kis időre, hogy találnád meg pont akkor egy 14 millió lélelkszámú agglomerációval megáldott területen? Gondolom Los angeles-i...annyian vannak ott mint egész Magyarországon.
2017. jún. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen los angelesi de mondjuk a grammyn tuti ott van es majd koveten vagy barmi! Es vizumot pedig kapok!
2017. jún. 3. 16:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát jó, te tudod, de hát végülis te kérdezted...én nem tudhatom milyen háttérrel rendelkezel de azok alapján amiket írsz, szerintem te ezt sokkal könnyebbnek gondolod, mint amennyire az. Ezt azok után mondom, hogy 10 évig jártam az országokat, repültem ide-oda a kedvencemért. De merj álmodni.
2017. jún. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És ki a kedvecned? Neked sikerült nem? Akkor nekem is sikerülhet!!
2017. jún. 3. 17:17
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt szeretnem kerdezni h szerintetek Bruno Mars fog valaha jonni mondjuk a szigetre vagy a soundra? Mert ott talalkozhatnak vele!
2017. jún. 3. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!