Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi az útja annak hogy színész...

Mi az útja annak hogy színész legyek?

Figyelt kérdés
Ez a legnagyobb álmom és eldöntöttem hogy megvalósítom. Most megyek gimnázoumba és szeretném megtudni hogy mik a lépések amiket meg kell tennem. Angolhoz elég jó a nyelvérzékem eddig nem tanultam és mégis angolul nézett filmekből suerzett tudással alapszinten elég jól elboldogulok. És jövőre már valószínűleg anyanyelvű tanártól tanulhatok. Szeretnék statisztálni hogy lássam hogyan zajlik a forgatás és hogy belekóstolhassal tényleg ezt szeretném -e. Ehhez mi az út? Járjak statiszta tanfolyamra vagy pénzkidobás? Ügynökségeknél.kell castingra menni vagy a filmgyárba vagy hova? És egy statisztát felfedezhetnek mellékszereplőnek? Vagy hogy válhatok azzá? Mennyire kéne magyar országon híresnek lennem hogy játszhassak amerikában? Illetve tudtok mondani jó színművészeti egyetemeket külföldön? Bármi tapasztalat és tanács jól jön ha építő. De kérlek ne bombázzatok olyan válaszokkal hogy úgysem lesz belőled semmi stb... mert határozott vagyok és kitartó. Csak szeretném megtalálni átlátni a célomhoz vezető utat. Ha valaki színészkedik vagy színészkedett az ő tanácsa is jól jönne! És a filmszínészet érdekelne, nem a színház beli. Nagyon köszönök minden választ és mennek a zöld kezek☺☺☺☺

2017. jún. 24. 21:40
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és kihagytam hogy 15 éves lány vagyok☺
2017. jún. 24. 21:42
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kérted, hogy csak építő kritikát írjunk, így nem is jött egy válasz sem. Miért kéred, hogy hazudjunk?

Nem aut mondom hogy nem lesz belöled semmi, de túl elérhetetlen álmot tűztél ki. Ezért haragszom az ilyen oravecznóra-féle nagyokosokra, akik jönnek a logikátlan bölcseleteikkel, miszerint lehetsz bármi, csak higyj benne...ez baromság...nem lehetsz bármi. Én se lehetek csajként vadászgéppilóta, pedig lennék. Saját magadat köpöd szembe ha nem választasz elérhetőbb célt. Lehetnél színész, Magyarországon...nem tudom az neked miért nem felel meg.

De elmehetsz Amerikába ha kapsz vízumot, házasodj össze egy állampolgárral LA-ben, aztán járd a castingokat. De tudnod kell, hogy rajtad kívül ott lesz sokezer másik konkurenciád akiknek tapasztalatuk is van és nincs akcentusuk mint neked. Mert az mindig lesz, hiába tanulsz anyanyelvi tanártól, én is magyar akcentussal beszélek németül, pedig gyerekkorom óta beszélek és a férjem német. Ezen nem változtathatsz, max úgy hallod hogy úgy beszélsz mint egy angol ajkú. Egyébként meg Amerikában sem könnyű az élet, voltam Los Angelesben, nem olyan mint ahogy a világ látja...tele van apró kis viskókkal,ismeretség nélkül lehetetlen a feljebbjutás...ezt azért mondom mert a filmipar fellegvára, így érinti a kérdêsedet.

2017. jún. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia. Ha valónban színész szeretnél lenni akkor egy hosszú rögös út áll előtted mire eljutsz odáig, de nem lehetetlen. Elsősorban hogy beleláss a dolgokba jelentkezz statisztának. Több oldal is foglalkozik evvel ezekről bővebben itt: [link]

Ha sikerül átlátni a dolgokat és még mindíg érdekel a dolog akkor keresd fel a go to casting iskolát. Ők filmszínészettel foglalkoznak.

2017. jún. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!