Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Paul McCartney autóbalesete?

Paul McCartney autóbalesete?

Figyelt kérdés
Nyugalom, nem az lesz a kérdésem, hogy szerintetek valóban meghalt-e, mert hála a jó Istennek nyilvánvalóan nem a válasz. Engem az érdekelne, hogy milyen volt ez a baleset? Karambolozott vagy neki ment valaminek? Ő volt a hibás vagy nem?

2017. júl. 15. 20:13
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem hagyta el azon a napon a házat, és az autója sem a hivatalos közlemény szerint.


A legenda szerint mérgesen elhajtott a stúdióból a kocsijával, majd felvett egy stoppoló csajszit, aki amikor észrevette, hogy ki vette fel, elkezdte McCartney-t csókolgatni, aki ennek következtében a legenda szerint nekihajtott egy fának.


(Kis érdekességként egy kis off: A Beatles egyik száma egy autóbalesetről szól, amit 1967-ben adtak ki, A Day In The Life címmel. Ezt John és Paul egyik közös barátjának a halálos balesete után írták, aki az autójával, benne a barátnőjével száguldozott 170 KM/H-val, nem látta, hogy a lámpa átváltott pirosra, majd nekirohant egy álló teherautónak, és kilehelte a lelkét. Ahogy tudom, a barátnője túlélte.)


Egyébként szerintem se halt meg, és ezt csak a Beatles találta ki prank-ként.

2017. júl. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!