Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lehetséges, hogy Bálint...

Lehetséges, hogy Bálint Natália a magyar Amy Winehouse?

Figyelt kérdés
Kinézet,hang,stílus stb... (Tudom,ö nem nyírta ki magát 27 évesen mimt szegény Amy)

2017. júl. 25. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy emberről beszélünk akkor se kinézet,se stílus.A hangról fogalmam sincs,nem szívesen hallgatok operát.De szerintem mi külön emberekről beszélünk.
2017. aug. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Menj aludni natika, dehogy vagy te amy winehouse.
2019. aug. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Ha attól lesz vki magyar Amy Winehouse, hogy olyan hangja van, mint egy transzvesztitának, akkor bizonyosan
2019. szept. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
67%
Bár nem szerettem Amy Winehouse-t, de nem, volt pszichopata, úgyhogy nem, nem hasonlít arra a beteg nőre
2019. szept. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
70%
Ne röhögtess, esetleg abban,hogy ugyanúgy pszichés beteg
2019. okt. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

[link]


Ez?

Ijesztő. Semmi nőiesség, finomság nincs benne. Egy igazi karòtnyelt, kifejezetten bántò, kellemetlen hangszìnnel. Az angol kiejtése pedig helytelen, de ezt már csak szakmai ártalombòl teszem hozzá

Emberileg nem ismerem

2019. nov. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
59%

Ez a nő nagyon buta. Megnéztem a facebook oldalát, és politizálni próbál, de nincsenek megfelelő ismeretei hozzá.

Azt írja, a határon túli magyaroknak köszönhetően is van 2/3. Nos, nem. Talán utána nézhetne, hány mandátumot jelent, úgy tűnik ezt nem tette meg. Az már más kérdés, hogy a 'határon túlit' az erdélyiekkel, azon belül is a székelyekkel azonosìtja, miközben az minden utòdállam magyarjait jelenti, de ez mellékes

Ezen kívül méltatlankodik, hogy miért kellett az állampolgárságròl szavazni 2004-ben. Tudja ez miről szavaztunk? A népszavazás arról szòlt, tárgyalja e a parlament, nem pedig arról, hogy megkapják e automatikusan. Akinek már azzal is baja van, hogy a választott képviselők erről tárgyaljanak, az a szememben nulla.

Egyébként pedig érthetetlen miért van minden posztjához hozzátűzve magárõl egy kép. Pontosabban értem, de inkább nem ìrom le

2020. jún. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%

Totál igaz, utolsó válaszoló. Nagyon buta, de mérhetetlenül agresszív is, és noha egy percet nem dolgozott az állítólagos "egyéb" szakmáiban, amiből az egyik egy fizetős főiskola, ami már nincs is, a másik meg egy szintén pénz befizetése után megszerezhető master, ha igaz, mégis minden posztnál szükségesnek tartja kiírni, hogy:

"közgazdász, nemzetközi kapcsolatok elemző" meg még ki tudja mi.

Mérhetetlenül ellenszenves, bunkó, narcisztikus nőszemély, aki ráadásul énekesként is gyengét produkál, operát valamennyire még bír énekelni, de a többi "produkció" az büntet.

2020. júl. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%
Mondjuk az a nemzetközi kapcsolatok elemző tipikus büfészak. Ha valami orvosi diplomával villogna még adnám...bár nem tudom, nekem pl az orvos ismerőseim sem villognak, csak érted az már azért valami rendes szak. Vagy nemtom, építőmérnök.
2020. júl. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
42%
Így igaz. Megnézed, Zsigmondkirály FŐiskola? És akkor kettéosztja, hogy bachelor meg master, hogy az két diploma. Vicc. Ráadásul hogy meri magát szakértőnek nevezni, a papír még senkit nem tett szakértővé. Agresszív, ellenszenves majom, aki elképszető, hogy milyen kamut nyom, miközben a valódi énje sötét, hisztérikus és gonosz. Lenéz mindenkit, és sír a szája, hogy anyagi segítség kell neki, miközben egyetlen gyerek és unoka, tele van pénzzel, nevetséges. De a legnevetségesebb, hogy azt hiszi, tud énekelni, miközben nem.
2020. aug. 2. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!