Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek az One Love...

Mi a véleményetek az One Love Manchesterről? Vagy Ariana visrlkedéséről?

Figyelt kérdés
Gondolom tudjátok, hogy volt egy robbantás manchesterbe és Ari elvileg nagyon kikészült és rengeteget sírt meg ilyenek. Meg persze megírta azt a levelet is, hogy visszatér manchesterbe. Azt a jótékonysági koncertet is végig néztem, de elgondolkodtam rajta, hogy mivan ha kamu?? Mármint rengeteg rosszat írna Ariaról, hogy bunkó a rajongóival meg ilyenek. Mivan ha csak megjátszotta magát a koncerten is?? Mondjuk én nem nagyon hinném ezt, de amikor olvasom ezeket a kritikákat felmerül bennem ez is. Meg, hogy elvileg a koncert előtt találkozott az egyik halott édesanyjával és amikor meglátta rögtön elkezdett sírni Ariana. De azért ez nem túlzás?? Nem inkább a szülőnek kéne sírnija meg ilyenek??? Nektek erről mi a véleményetek?

2017. júl. 31. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Ariana öszintén együttérzett a családokkal és a koncertet pedig azért tartották a híres barátaival, hogy a teljes bevételt a családoknak adják.
2017. aug. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom, meg tudom, hogy hülye a kérdés meg ilyenek. Amúgy én us szeretem Arit csak, hogy szrrintetek is igaz, hogy Ariana utálja a rajongóit meg ilyenek??
2017. aug. 1. 20:13
 3/5 anonim válasza:
95%
Szerintem nagyon kedves volt hogy jótékonysági koncertet tartott,és nem gonosz a rajongóival.Ha a helyébe lennék én se lennék túl boldog az eset miatt,szerintem én is magamat hibáztatnám.
2017. aug. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%
A pénzzel a halott gyerekeket nem hozzák vissza, ellenben ez is nagyon jó marketing volt neki, nem véletlen reklámozták minden csatornán, közösségi oldalon. Szóval ez szimplán kétszínűség.
2017. aug. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
95%

Utolsó!

Miért lenne kétszínűség?

Miért kéne neki nagyobb hírnév?

Nem elég a teltházas koncert?

Nem elég a 100 millió követő?

Pontosan elég szeretetet kap a rajongóktól, amit ő is viszonoz.

Ez egy nagyon szép gesztus és rengeteg segítség volt tőle. Nem értem, hogy miért kell túlgondolni egy szép és nemes tettet. A koncertből befolyt pénz a családoknak ment. Többmillió dollárról van szó.

2017. dec. 29. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!