Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért istenítik annyira...

Miért istenítik annyira Pollat Anettel szemben, mivel tett le többet az asztalra?

Figyelt kérdés

Annyira Pollaznak mindenhol, sztem idegesítő irritáló a személyisége. Anett nem kihívó, ő normális, nem jatsza magat.

Vagy csak én vagyok így -ezzél? Mi a véleményetek?



2017. aug. 20. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű: az egyik próbálja jobban eladni magát, megélni a Youtube-celebségből, így a neve sokkal jobban és többet forog. A másik személyé pedig nem. Aki a köztudatban van pedig többet foglalkoznak vele mint akivel nem.
2017. aug. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

teljesen egyetértek veled. anett mindig is szimpatikusabb volt. a mostani "bence-polla-dráma" pedig már valósággal nevetséges. véleményem szerint a pénz és a nézettség miatt voltak együtt, és tekintve hogy most hogy bencéből már eleget profitált, polla már benivel rakja ki a közös képeket. az igazság az, hogy ez mindkettőnek jól jött, és most hogy megvan a 200.000 feliratkozoó (tehát polla legalább 70k követőt szerzett bencének köszönhetően ha figyelembe vesszük hogy magától mennyit haladt volna a 8 hónap alatt), vége a színjátéknak.

az meg a legalja, hogy az összes socialmédiás oldalból ők folytak, most pedig, hogy a nézők tudni akarnák hogy mi történt, rögtön jönnek a "magánügy, csak rájuk tartozik" rizsával. szerintem annyit megérdemelnének a nézők hogy legalább azt elmondanák, hogy mi történt. vagy kitalálhatnak egy sztorit, ahogy szerintem eddig is tették.

egy nyers magánvélemény

2017. aug. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
21%
Szakitottak?!
2017. aug. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Polla az elmúlt évek alatt nagyon sokat változott, amivel önmagában nem lenne semmilyen baj, hisz minden ember változik. De ő negatív irányba tette ezt. A ""hírnévtől"" annyira elszállt, hogy azt gondolja, hogy ő a Megváltó. Amikor olvassa az ember hogy egy 17 éves lányt kommentekben pumpum ANYUNAK!!! neveznek, ott már baj van. Én az Anett&Ancsa csatornát akkor kezdtem el követni, amikor 2000 feliratkozójuk volt, akkor még normális volt, de beképzeltsége már akkor is látszódott burkoltan. Van egy ismerősöm, aki nem tudta ki Polla, 2 típusos videót mutattam meg neki, rögtön leszűrte Polla valódi énjét. A nézők lehúzása is megér egy misét. Saját tea; póló, amire csak egy #kp felirat van írva; a teszkós dedikálás, stb. Ez a pofátlanság magas foka. A legnagyobb gond hogy a szülők még ki is fizetik, csak maradjon a gyerek csöndbe.

A Bencés dolog is érdekes. Anno amikor összejöttek, a csapból is ők folytak (megjegyzem, én anno így beszéltem róluk: "Összejött a két nagyképű rich-bich"). Most hogy szakítottak, rögtön hivatkoznak a magánéletükre. Ennyit a nézők is megérdemelhetnének, hogy ne csak a happy dolgokról hallhassanak, hanem a negatív részéről is.

A szépségről: Szerintem ez relatív. Nekem például azok a csajok, akik kigyúrják magukat, abszolút nem nőiesek, "nincs rajtuk mit fogni". A seggét meg csak azért mutogatja, hogy a recsiző 10 évesek feliratkozzanak.

A külön költözésről is megvan a véleményem. Szerintem még korai. 17 évesen nem hiszem hogy egyetemista lenne, mert ha igen, megérteném, mivel nem egy egyetemista ismerősöm van, akinek van lakása. DE: Az, hogy ebbe benne van a nézők pénze az is biztos, ami viszont szánalom. Nem saját maga eltartásár kellene költeni, hanem a videózásra. Tudom, hogy valószínűleg a 90-95%-át szülei állják, de akkor is. Ami még zavar, hogy nem csinál house tour videót, na vajon miért? Nem azért, mert félti megmutatni a magánéletét, hanem mert látszana, hogy dől a lé. Ilyen egyszerű.

Szerintem itt Polla szülei a legnagyobb hibásak, hogy engedik ezt neki. Ültessék le a lányukat, mondják el neki hogy ez nem így megy. De szerintem nem hogy elmondanák neki, még támogatják is benne. Érdemes lenne ezen elgondolkozniuk, illetve a nézőinek rájönni, hogy nem gyárt minőségi tartalmat és még kihasználja őket. Vannak videósok, akiket személy szerint is szívesen támogatok, mert megérdemlik. Ilyen például nagy favoritom, Magyarósi Csaba. Minőségi videókat csinál, látszik hogy beletesz mindent, ami tőle telhető. De ott van még Henry Kettner, és sokan mások, akik minőségi munkákat adnak ki a kezük közül. Sokan a TheVR-t is piszkálják, de nem értem miért. Rajtuk látszik, hogy az összes beérkezett pénzt a videózásba fektetik.

2017. aug. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!