Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Körcsönyei...

Mit gondoltok Körcsönyei Polláról? (youtuber) Szerintetek is annyira szep, mint amennyire a rajongoi mondjak?

Figyelt kérdés

Nekem az utobbi idoben nagyon elllenszenvesse valt, bekepzelt, idegesito a gesztikulalasa, es ez a Bences drama is mekkora dolog volt, most meg mar Beniipowa fele kacsingat-.-""

Szerintem nem is annyira szep, jol nez ki de nem az a hudenagy gyonyoruseg, sot. Foleg nem all jol neki, amikor a hajat kozepen elvalasztja.

Megis mennyire istenitik :/

13/l



2017. aug. 21. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A szépség relatív, nem pont az alapján kellene egy embert megítélni mert középen választja el a haját és ez neked nem tetszik, és ez a kérdés is szinte csak erről szól. Ez viszont magánvélemény és nem arra való hogy a nyílt interneten kibeszélj valakit.


Én már azt sem értem hogy miért kell erről a csajról napi 5 kérdést kiírni. 15 perce böngészem az oldalt és ez a harmadik Pollás kérdés három különböző kategóriában. Ez a lány nem sztár, nem is celeb, csak egy random videós. Nem kellene ennyire isteníteni.

2017. aug. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Egyetértek az első válaszolóval.


Nem fogom fel, hogy hogyan sikerült neki a gyerekek hülyítésével és Minecraft-videókkal ekkora vagyont összeszednie.


Azt már nem is mondom, hogy alapjaiban gondok vannak vele, hisz artikulálni sem tud, minden második szavát ki kell következtetni, mert egyszerűen nem lehet érteni, mit akar mondani.

2017. aug. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

Az arca valóban ronda. A szemöldöke borzalmas, az állkapcsa széles, az orra nagy, a haja is elég megviselt.

Viszont az alakja tényleg jó, a hasa szép, meg a feneke is.:D

Személyiségéről inkább nem írok.

2017. aug. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Polla az elmúlt évek alatt nagyon sokat változott, amivel önmagában nem lenne semmilyen baj, hisz minden ember változik. De ő negatív irányba tette ezt. A ""hírnévtől"" annyira elszállt, hogy azt gondolja, hogy ő a Megváltó. Amikor olvassa az ember hogy egy 17 éves lányt kommentekben pumpum ANYUNAK!!! neveznek, ott már baj van. Én az Anett&Ancsa csatornát akkor kezdtem el követni, amikor 2000 feliratkozójuk volt, akkor még normális volt, de beképzeltsége már akkor is látszódott burkoltan. Van egy ismerősöm, aki nem tudta ki Polla, 2 típusos videót mutattam meg neki, rögtön leszűrte Polla valódi énjét. A nézők lehúzása is megér egy misét. Saját tea; póló, amire csak egy #kp felirat van írva; a teszkós dedikálás, stb. Ez a pofátlanság magas foka. A legnagyobb gond hogy a szülők még ki is fizetik, csak maradjon a gyerek csöndbe.

A Bencés dolog is érdekes. Anno amikor összejöttek, a csapból is ők folytak (megjegyzem, én anno így beszéltem róluk: "Összejött a két nagyképű rich-bich"). Most hogy szakítottak, rögtön hivatkoznak a magánéletükre. Ennyit a nézők is megérdemelhetnének, hogy ne csak a happy dolgokról hallhassanak, hanem a negatív részéről is.

A szépségről: Szerintem ez relatív. Nekem például azok a csajok, akik kigyúrják magukat, abszolút nem nőiesek, "nincs rajtuk mit fogni". A seggét meg csak azért mutogatja, hogy a recsiző 10 évesek feliratkozzanak.

A külön költözésről is megvan a véleményem. Szerintem még korai. 17 évesen nem hiszem hogy egyetemista lenne, mert ha igen, megérteném, mivel nem egy egyetemista ismerősöm van, akinek van lakása. DE: Az, hogy ebbe benne van a nézők pénze az is biztos, ami viszont szánalom. Nem saját maga eltartásár kellene költeni, hanem a videózásra. Tudom, hogy valószínűleg a 90-95%-át szülei állják, de akkor is. Ami még zavar, hogy nem csinál house tour videót, na vajon miért? Nem azért, mert félti megmutatni a magánéletét, hanem mert látszana, hogy dől a lé. Ilyen egyszerű.

Szerintem itt Polla szülei a legnagyobb hibásak, hogy engedik ezt neki. Ültessék le a lányukat, mondják el neki hogy ez nem így megy. De szerintem nem hogy elmondanák neki, még támogatják is benne. Érdemes lenne ezen elgondolkozniuk, illetve a nézőinek rájönni, hogy nem gyárt minőségi tartalmat és még kihasználja őket. Vannak videósok, akiket személy szerint is szívesen támogatok, mert megérdemlik. Ilyen például nagy favoritom, Magyarósi Csaba. Minőségi videókat csinál, látszik hogy beletesz mindent, ami tőle telhető. De ott van még Henry Kettner, és sokan mások, akik minőségi munkákat adnak ki a kezük közül. Sokan a TheVR-t is piszkálják, de nem értem miért. Rajtuk látszik, hogy az összes beérkezett pénzt a videózásba fektetik.

2017. aug. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

Ez a pumpum-anyuzás csak egy poén, nem kell mindent vér komolyan venni.

Amúgy meg kapitalizmusban élünk, amíg Pollának van egy komoly reklámértéke a nézőszám miatt, addig fog "dőlni a lé" hozzá. Amúgy meg minél magasabban van valaki, annál nagyobbat tud koppanni is.

Különben meg nem kell pánikba esni, tök természetes, hogy a fiatal, általános iskolás korosztályt a könnyed, szórakoztató videók érdeklik, nem az atomfizika. Ahogy idősebbek lesznek, az ízlésük is változni, komolyodni fog.

2017. aug. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
26%

Kövezzetek meg, de én kifejezetten szeretem. Te, kedves kérdező! Látsz benne valami szimpatikusat is, vagy csak a rossz tulajdonsagai erdekelnek?

"Beniipowa fele kacsintgat" miert? Talan nem tetszik? Az O eletuk, azt kezdenek vele, amit akarnak, es nekunk nezoknrk ebbe nincs beleszolasunk, akar tetszik, akar nem. Az emberek azert istenitik (megjegyzem hogy en nem annyira nezem, de szimpatikusnak talalom) mert tetszik nekik amit csinal, es szepnek talaljak, ahogy en is. Es az, hogy csak 10 eves kislanyok nezik, eleg nagy baromsag. A vele egykoruak, es meg az idosebbek is nezik a videoit (a pedofil 50 eves embereket, akik az edzos videoit nezik, azokat most inkabb hagyjuk :D)

2017. szept. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem az szánalmas, hogy amikor kiosztják kommentbe Instán, az anyja már rohan is megvédeni.
2018. febr. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!