Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Milyen ember lehet a valóságba...

Milyen ember lehet a valóságban Leonardo Dicaprio?

Figyelt kérdés

2017. aug. 25. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Úgy tudom, elég közvetlen ember, és környezetvédő is. Viszont erkölcsileg egy nagy nullának tartom, mert kvázi negyedévente cseréli a barátnőit, ha nem gyakrabban. Nem utálom, de nekem nem szimpatikus annyira.
2017. aug. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%

és tegyük hozzá, hogy minden barátnője modell, ami azért sejteti, hogy nem a belső tulajdonságokra hajt.


Ettől függetlenül nekem nem tűnik rossz embernek, havernak biztos jó fej, mint pasi nem kéne.

2017. aug. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

csajozós :D

vicces, közvetlen, érzékeny, kedves, okos, mindig van véleménye az aktuális beszédtémáról, maximalista.

anyukáját nagyon szereti, azt mondta egy interjúban, hogy nem hiszi, hogy találni fog egy olyan nőt, akit úgy fog tudni tisztelni mint az anyukáját.

2022. márc. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!