Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért ilyen erőltetett a...

Miért ilyen erőltetett a magyar média?

Figyelt kérdés

Emberek mitől ilyen szar a magyar média? Miért van az, hogy minden évben jön egy új Viva által futtatott "tiniceleb" (Lola, SP, Hien, Anti Fitness Club, Barbee ....stb.), akinek tehetsége nem túl sok, de a kis buta tinilánykák (tisztelet az a kevés kivétel!) ő értük sikítoznak. Miért van ez a hatalmas "agyátmosás", ez az ipari mértékű néphülyítés? Miért nincsenek például normális zenék, műsorok? Tudom, hogy ízlések és pofonok, na de szerintem ez már azért nagyon túl van erőltetve.

Véleményekre lennék kíváncsi.


2010. máj. 25. 18:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
egyetértünk.
2010. máj. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A külföldi média bezzeg milyen király!
2010. máj. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak: A külföldi média is ugyan ilyen fos! :)
2010. máj. 25. 18:16
 4/13 A kérdező kommentje:
-Maximum annyi, hogy ott akad közöttük tényleg 1-2 tehetség, de alapjáraton az is egy fos, a magyar média is az ilyen amcsi emo-t, nyálas-nyalókás kislány/kisfiú tinipop-ot és hisztis R&B-t koppintja.
2010. máj. 25. 18:19
 5/13 anonim ***** válasza:

Engem nem igazán érdekel.El vagyok a saját kis zenei ízlésemmel:D , ha a korosztályom ilyeneket szeret hát hajrá,egy év múlva úgyis elfelejtik őket.Az ilyeneken max. nevetek magamban egy jót.hogy képes ilyen kis szarosokat isteníteni mint AFC Tomi:) TV-zni amúgy se szoktam sokat(főleg VIVA-t nem nézek,ezért nem sok vizet zavar egy újabb Barbee vagy Hien..

Ahogy jól megmondta a Szigetes srác is: Senkiháziak kezében van a popszakma!:D

2010. máj. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Azért az AFC-t nem kéne egy kalap alá venni a többivel mert ők azért nagyon sokat letettek az asztalra.

7éve zenélnek elég keményen és az egy dolog ,hogy ők kaptak lehetőséget ,hogy a médiába ismertté váljanak.

De azért végig lehet azon is nézni ,hogy hány nagyon jó énekesnek írja a dalszövegeit Tamás.

Szóval lehet lepontozni de ezek így vannak.


a többivel egyetértek.

Ja nem:D Hiennel sincs gond mivel neki igazán van hangja.. aki azt mondja nincs az vagy nem hallotta még szép dalt énekelni vagy süket.

Az is más tészta ,hogy gagyi dalokat írnak neki..

2010. máj. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Thurston ***** válasza:
54%

Attól, hogy népszerű, meg szar zenét játszanak (ez rohadtul relatív), még nem lezsnek tehetségtelenek ezek az arcok. Hiennek szerintem nem lehet hibát találni a hangjában, az AFC meg már hosszú évek óta ott volt az underground szcénában, és főként AFI koppintásokat nyomtak, amihez meg nem kis tehetség kell szintén.


Kérdésedre válaszolva:

Szoktál enni gyorskaját? Használsz tömegközlekedési eszközöket? Jársz edzőterembe? Használsz liftet?

Ezek ugyanolyan dolgok, hogy csak néhány példtát említsek... A tévében olyan műsorok mennek, amin nem kell merengeni, nem kell értelmezni, csak akkor éppen kikapcsol. Nincs itt semmiféle gamyosás, csak az embereknek nincs ideje semmire. Te meg nem tudom mit foglalkozol vele. Ezekszerint rád is hatással van...

2010. máj. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Azért még vannak jók,de ők idősebbek...
2010. máj. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
SP miatt a Duna Pláza bezáratta a bowlingos pályát és éttermet. A "nagy CELEB" fellépett ott (se hangja, semmi, csak a kis hülye tinik visítva őrjöngtek érte), aztán szétverték a berendezést. Az egyik liftet is tönkretették, egymást lökték le a mozgólépcsőn. Többen megsérültek. Ostoba liba ez mind, eszük semmi, az biztos.
2010. máj. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Itt a legújabb CELEBMACA! Gyártója a Tv2, kiabálni kiválóan tud, énekelni alig, na de kell ilyen is a "Megasztárba". Mindehhez csak 10 éves!

[link]

2010. máj. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!