Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miben nem hasonlít egymásra...

Miben nem hasonlít egymásra Lisa és Lena? Valaki meg tudja különböztetni őket

Figyelt kérdés
Valaki nem tudja véletlenül, hogy hogyan lehet őket megkülönböztetni? Nem tudom, például hogy Lenanak szögletesbb a feje vagy valami ilyesmi. Már tökre zavar, hogy sosem tudom őket elkülöníteni egymástól. :D

2017. aug. 29. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Be is linkelhetnéd, hogy kikről beszélsz.
2017. aug. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért kommentelsz, ha nem is ismered őket? :D
2017. aug. 29. 23:49
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Lehet, hogy szeretne válaszolni a kérdésedre, azaz segíteni neked. Te pedig leírhatnád kikről van szó vagy legalább egy linket dobj. :)
2017. aug. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Semmiben nem hasonlítanak: Lisa egy sárga rajzolt karakter, aki már vagy 20 éve tízéves. Lena pedig több különböző énekesnő különböző korból / országból / stílusból, de mindegyikük valós személy.


Látod, ezért kell leírni, hogy ki a fenére is gondolsz ;)

2017. szept. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%
Én is szívesen segítek, de én se tudom kikről van szó. :(
2017. szept. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Első ránézésre nagyon hasonlóak,de hosszas tanulmányozás után már azért bőven észrevehetőek a különbségek.

A régebbi videókban még sokkal jobban egyformák voltak,de már közel sem olyan egyformák,szóval nincs olyan nehéz dolgod.

Lena kicsit magasabb,Lisának szőkébb a haja.

[link]

Ebben a videóban megfigyelhetjük,hogy Lisanak(szürke nadrágos) picikét vastagabb a lába,Lenának pedig vékonyabb(kék nadrágos).

https://www.youtube.com/watch?v=H87mhmQY5pI

0:18 Ebben bemutatkoznak.

Illetve itt egy kép,amin jól látszik,hogy melyik,melyikőjük!

[link]

Itt egy kéP,közelről az arcukról,itt jól lehet látni a különbséget: Bal oldali Lena,jobb pedig Lisa

[link]

2017. okt. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!