Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki a sikeresebb Eminem vagy a...

Ki a sikeresebb Eminem vagy a Guns N' Roses?

Figyelt kérdés
2017. szept. 6. 20:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
11%
Eminem❤
2017. szept. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És ezt mire alapozod?
2017. szept. 6. 20:36
 3/14 anonim ***** válasza:
3%
A számai több rengetd megtekintéssel rendelkeznek,a dalait legetetlen abba hagyni.És ha most megnézzük hogy a pályája kezdetétól mostanáig mennyit fejlődött akkor láthatjuk.
2017. szept. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
*A számai rengeteg
2017. szept. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Guns n rosesnak is rengeteg szama van es rengeteg albumot adtak el, stadionokat toltottek...stb.
2017. szept. 6. 23:01
 6/14 anonim ***** válasza:
9%
Ez csak egy valasz vot nem kotekedni jottem ida
2017. szept. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%
A siker egy szubjektív fogalom, ami mindenkinek mást jelent és más-más szintjei vannak. Azt kéne tudni, te mit értesz pontosan siker alatt. Esetleg albumeladási adatokat vagy ehhez hasonlók? Ráadásul a 2 megnevezett "előadó" egészen különböző célcsoportnak zenél, nehéz is lenne összehasonlítani.
2017. szept. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
81%

Nem ugyan abban a korban sikeresek. A Guns N' Roses-t a fél világ hallgatta. Amikor Eminem volt menő, akkor már sokkal többféle irányzat volt, jobban megoszlott a közönség. Ha kiállnál az utcára és válogatás nélkül minden korosztályt megkérdeznél hogy ismerik-e ezt vagy azt az előadót, szerintem a Guns N' Roses-t többen mondanák hogy ismerik mint Eminem-et.


Meg ugye az előbbiről a fiatalabb korosztály is biztos hogy hallott már, utóbbit nem biztos hogy ismerik az "idősebbek".

2017. szept. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem Youtube-ban kell mérni a sikert. A Guns n Roses 30, 40 évvel ezelőtt is sikeres volt, Youtube meg 2005 óta van, és 2009 után kezdett el egyre számottevőbb zenei platform lenni. Akik a 70-es, 80-as és 90-es évek zenéin nőttek fel, azok vayg már öregek (esetleg meg is haltak), vagy pedig egész egyszerűen nem a Youtube-ra járnak zenét hallgatni, hanem beteszik a kazettát vagy a CD-t a lejátszóba és úgy, esetleg megnéznek DVD-n egy koncertfelvételt. Ezzel nem Eminemet akarom kisebbíteni, mert ő is legendás, a maga műfajának valaha volt egyik legnagyobb ikonja, de a Youtube a mai generáció zenés felülete, a 30-40 évvel ezelőtti zenék nem annyira a YouTubeon tarolnak 2017-ben. Én úgy vélem, ha a Youtube nem 2005-ben indul hanem 1965-ben, akkor az olyanoknak mint a Beatles, Michael Jackson, 2Pac, Bon Jovi, a Scorpions, a Depeche Mode, Elvis, Elton John, Madonna, Boney M, Modern Talking és még lehetne sorolni minimum több tízmilliárdos megtekintései lennének, az aktuális Despacito meg Gangnam Style meg Justin Bieber a TOP 20-ban sem lenne. AKiket írtam azoknak a videói még a Youtubeon is több százmilliós nézettséggel bírnak sok esetben, pedig nagyon nem mai zenék, rég kimentek a divatból. Szóval minden relatív, a Guns n Roses nem lesz kevésbé sikeres attól mert a Youtubeon kevsebb a megtekintésük (egyébként pl. a November Rainen és a Sweet Child O Mineon elképesztően sok megtekintés van, 856 és 542 millió jelenleg, ami egy ezévi slágernél is elég erős lenne, Eminem legatöbb dalának sincs 850 millió fölötti nézettsége, talán 2 vagy 3 számának).
2017. szept. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Stone88 válasza:
54%

Majd 100 év múlva meglátjuk. A Guns N' Roses már kb. 40 éve tartja magát, Eminem meg 20. Én mindegyiket szeretem, mindegyiket másért.

De lesznek olyanok, amik sokáig zenék maradnak.

Pl: AC/DC, Pink Floyd, Guns N' Roses

Kiváncsi vagyok a despacitora ki emlékszik majd jövőre.

2017. szept. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!