Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Palvin Barbiról mi a véleménye...

Bayern26 kérdése:

Palvin Barbiról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Tényleg ő a legszebb magyar modell?

2017. szept. 17. 13:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%

Aha persze.


Figyelj a szüleinek a Westend-be van cipőboltja, akkor miről beszélünk.


Van pénzük, megveszik a sikert a lányuknak.


Ennyi.

2017. szept. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%

A szülei cipőboltja és a csaj kinézete hogy a fészkes fenébe függ össze magyarázd már el?


Nálam amúgy 10/10-es csaj.

2017. szept. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
16%

Na akkor tisztázzunk pár dolgot.


Ha van pénzed és tegyül fel "kinézel valahogy", szépen bevárásolod magad valamilyen divatmagazinba, okas?


Következő: persze ha sajnos egyik karod hiányzik, ez annyira nem fog sikerülni.


köszi.

2017. szept. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
79%
Szerintem abszolút nem néz ki olyan jól, mint amilyennek mondják. Szerintem nem igazán szép, nekem nem tetszik. (Persze a szépség relatív, ez csak az én véleményem)
2017. szept. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem sem olyan nagy szám. Pár nyilatkozata alapján pedig rendkívül nagyképű és beképzelt.

Amire mondhatjuk, hogy van neki mire...persze...másnak is van, még sincs mindenki elszállva magától.

2017. szept. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%

Értem,te most a divatszakma ellen lázadozol,ami igazából nem érdekel senkit,meg amúgy is tudjuk mi fán terem a siker az ilyen tingli tangli munkáknál.


Ettől függetlenül még bomba nő a Palvin Barbi és valami egészen furcsa ízlésvilága kell legyen egy férfinak,hogy ne találja szépnek.

2017. szept. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%
Miért pontozták le az első válaszolót?Teljesen igaza van.
2017. szept. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
Igen, a legszebb magyar modell, aki a világon is a legszebb a modellek közt. ( De ez csak az én véleményem,és gondolom a többi rajongója is hasonlóan vélekedik. Sőt, akik nem szeretik, azok is elismerik, hogy szép.)
2017. szept. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%

"Ettől függetlenül még bomba nő a Palvin Barbi és valami egészen furcsa ízlésvilága kell legyen egy férfinak,hogy ne találja szépnek."


Kezdődik.


Bomba nő? Legyen igazad.


Barbi szerintem egy csaj aki karcsú mondjuk.


De ez a téma hogy ki kicsoda top modell meg ki a legszebb ez egy olyan téma ami ökörködésbe torkollik szerintem.

2017. szept. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
Blokkónám'
2017. szept. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!