Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy tudok kedvenc hírességeim...

Hogy tudok kedvenc hírességeimmel találkozni? Mármint honnan tudhatom, hogy mikor és hol jelennek meg nyilvánosan?

Figyelt kérdés

Látni őket, képet készíteni velük, beszélni velük pár szót, ilyesmik.

És úgy hogy ne legyen horror ára persze :D

Elég bután hangzik a kérdés tudom, de fontos, és előre is köszönöm a válaszokat!



2017. szept. 18. 17:39
 1/4 DjImipapa válasza:
69%
Nemhogy bután, de még rossz helyen is hangzik....mi köze ennek a számtech-programok rovathoz???:(
2017. szept. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

anélkül, hogy tudnánk, kik az érintett kedvenceid, mivel foglalkoznak, merre élnek, nehéz bármilyen tanácsot adni ezzel kapcsolatban, azon kívül, hogy "ott ahol vannak".


ha magyarokról van szó, akkor egy kicsit jobbak az esélyeid, mert kisebb az ország, kevesebben is ismerik őket, stb. ha világsztárok, akkor ugye sokszor annyi rajongójuk is lehet, mint a magyaroknak, így a lehetőségeid is töredékére csökkennek, mert amennyivel több rajongójuk van, annyival többen vannak, akik ugyanezt szeretnék, mint te. ha meg még csak nem is járnak abban az országban, ahol te élsz, akkor pláne lecsökkennek az esélyeid és ha nagy ritkán mégis ide jönnek, akkor jó eséllyel olyan nagy felhajtás és hiszti (vagy ezt megelkerülendő titoktartás és biztonsági intézkedések) van, hogy azért nem tudsz a közelükbe kerülni.

sok hírességnél vannak különféle közönségtalálkozók, hivtalos szereplések, megjelenések, ahol össze lehet velük futni valamennyire, de azért általában ezeket is csak mértékkel és korlátozottan. ha valahol ott van ezer rajongó, ott mindenkivel csak 1 percet eltölteni is ezer percig tart, ami több óra. ennyi ideje meg ritkán van bárkinek, nemhogy egy híres embernek.


az sem mindegy, hogy maguk a kedvenceid milyenek emberileg, mert amit a médiában látsz belőlük, az teljesen más lehet, mint ahogyan a hétköznapokban viselkednek, pláne a rájuk szabaduló rajongók között. akiknek sok a rajongója, azok közt sok az idióta, zaklató is és még ha nem is rosszat akarnak, akkor is lehet nagy teher az embernek, úgyhogy érthető, ha sokan nem igazán keresik a találkozást a rajongóikkal, vagy csak rövid időkre és néhány embernek adnak erre lehetőséget és nem mindenkinek.


gondolj bele, neked milyen érzés lenne, ha egy vadidegen odamenne hozzád, hogy hadd fényképezkedjen veled. ez egy nagyon furcsa, kellemetlen helyzet tud lenni a másik félnek, amit nem biztos, hogy ő tud jól kezelni (ráadásul az is nagyon hangulatfüggő tud lenni, hogy ki hogyan viselkedik ilyen helyzetben).d

ha már beszélni szeretnél velük, az sem árt, ha van valami értelmes mondanivalód számukra. mert különben nagyon esetlen tud lenni egy ilyen beszélgetés, ahol csak az a téma, hogy te mennyire bírod őt. megintcsak képzeld el, hogy neked milyen érzés, hogyha vad idegenek marhára érdeklődnek irántad, akikről te semmit nem tudsz. biztos vannak ilyen távolabbi rokonaid. na nekik is valami hasonló lehet ez.

2017. szept. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Tudom, sajnálom. A számtech kategóriában keresgéltem, feltettem a kérdést, elfeledkezve a kategóriáról és csak akkor vettem észre, mikor már fent volt a kérdés :(

Második válaszoló: Köszönöm szépen! Igen, igazad van, ezekre mindre már fondoltam, de pozitív vagyok és pozitívan állok hozzá :)

2017. szept. 19. 20:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyjából amit a második leírt. Az sem mindegy hogy az adott híresség egy Jolly és Suzy kaliber, vagy egy Donald Trump.
2017. szept. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!